Перейти до вмісту

На мітингу «Вставай, Україно!» в Житомирі зібралися до 10 тисяч людей

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 квітня 2013

У Житомирі пройшов мітинг в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!». За повідомленням прес-служби Батьківщини на Майдані Корольова зібралися до 10 тисяч жителів області.

Перед цим центром Житомира пройшов марш, який очолили голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Учасники акції сформували колону на площі Перемоги і пройшли містом до майдану Корольова, де пройшов мітинг.

9 квітня акція «Вставай, Україно!» відбудеться у Луцьку за участі лідерів опозиційних сил. Початок мітингу опозиційних сил планується на 17.00 на Театральному майдані міста. Перед мітингом відбудеться піший похід центральною частиною міста.

13 квітня акція «Вставай, Україно!» за участі лідерів опозиції А.Яценюка, О.Тягнибока та В.Кличка, відбудеться у Полтаві, збір учасників акції заплановано біля пам'ятника Т.Шевченку на вулиці Конституції, о 12.00 розпочнеться хода учасників акції з вулиці Конституції по вулиці Жовтневій до площі Театральної, де о 13.00 розпочнеться мітинг біля театру ім. М.Гоголя.

14 квітня акція «Вставай, Україно!» відбудеться у Чернігові. Попередньо планується о 14.00 збір учасників на проспекті Миру, о 15.00, розпочнеться маршовий похід з площі біля приміщення «Мегамаркету» до Красної площі. О 15.30, розпочнеться мітинг на Красній площі.

Акція опозиції «Вставай, Україно!» триватиме два місяці. Основна вимога — відставка Президента Віктор Януковича. Минулого тижня пройшли акції «Вставай, Україно!» в Івано-Франківську, Тернополі та Чернівцях.

Див. також[ред.]


Джерела[ред.]

. «На мітингу «Вставай, Україно!» в Житомирі зібралися до 10 тисяч людейі». ', . «Наступні акції опозиційних сил „Вставай, Україно!” пройдуть у Житомирі та Луцьку.». УНІАН,

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.