Перейти до вмісту

Опозиція у четвер продовжить акцію «Вставай, Україно!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 березня 2013

Олег Тягнибок

У четвер, 28 березня, відновлюються акції протесту «Вставай, Україно!». В Івано-Франківську, Чернівцях і Тернополі відбудуться марші за участю лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока.

Зокрема, у четвер, 28 березня, в Івано-Франківську о 16:30 на вулиці Незалежності розпочнеться марш, який очолять голова фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, фракції УДАР Віталій Кличко і фракції ВО Свобода Олег Тягнибок. Марш завершиться мітингом на Вічевому майдані.

У п'ятницю, 29 березня, відбудеться акція в Тернополі. О 16:00 за участю Яценюка, Кличка і Тягнибока пройде марш від парку Відродження до пам'ятника Степану Бандері, де відбудеться мітинг. У суботу, 30 березня, опозиція проведе акцію протесту в Чернівцях. О 12:00 від Соборної площі почнеться марш, який очолять лідери опозиції. Після завершення маршу відбудеться мітинг біля пам'ятника Тарасові Шевченку на Центральній площі.

Двомісячна акція «Вставай, Україно!», політичною метою якої є відставка президента Віктора Януковича була розпочата 14 березня. У рамках акції проводяться збори, марші і мітинги у всіх обласних центрах, завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві 18 травня. Про участь в акції заявили три опозиційні сили — «Батьківщина», УДАР і «Свобода». Лідер партії УДАР Віталій Кличко участі у перших акціях не брав — він перебував з візитом за кордоном.

Перші акції протесту пройшли у Вінниці, Ужгороді та Львові. Рішучість та піднесеність людей, які вийшли на них, на думку лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока свідчить про повну підтримку дій опозиції в суспільстві[1]:

« У Вінниці, де розпочалась акція "Вставай, Україно!", ми побачили, як громада реагує на наші заклики і дії... Ми були вражені тим, як нас зустріла Вінниця, адже люди звільнилися з роботи, з пар в університетах. Хоча мене особисто найбільше вразила не кількість людей, а очі й дух вінницької громади, їхнє прагнення до змін. Коли ми побачили кількатисячне віче в Ужгороді, запал тих людей, які вийшли на захист своїх прав у хуртовину, коли нас зустріли десять тисяч львів'ян, що вийшли у мороз та дісталися на віче попри замети, – стало зрозуміло, що наші дії мають повну підтримку в суспільстві. »

Див. також[ред.]


Примітки[ред.]

Джерела[ред.]

. «Опозиція у четвер "підніматиме" людей на Західній Україні». ',


Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.