Петиція проти Януковича набрала понад 100 тисяч підписів

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

30 листопада 2013

26 листопада на сайті американського Білого дому було розміщено петицію до уряду США ввести санкції проти президента України Віктора Януковича та його оточення.

У петиції виноситься вимога до американських урядовців застосувати санкції до Президента та українських урядовців у разі непідписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі, а саме: заборонити членам сімей українських урядовців в'їзд на територію Сполучених Штатів та держав Європейського Союзу, а також заморозити банківські рахунки компаній наближених до Президента та урядовців.

Адміністрація Президента США зобов'язана розглянути це звернення у разі набрання ним 100 тисячі підписів до 26 грудня 2013 року, проте необхідну кількість голосів було набрано вже 30 листопада; кількість підписантів збільшується й надалі.

Наразі співробітники Білого дому направлять це звернення у відповідне відомство й пізніше повідомлять його авторів та підписантів електронною поштою про долю звернення.
Посилання[ред.]

Джерела[ред.]