Петиція проти Януковича набрала понад 100 тисяч підписів

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

30 листопада 2013

26 листопада на сайті американського Білого дому було розміщено петицію до уряду США ввести санкції проти президента України Віктора Януковича та його оточення.

У петиції виноситься вимога до американських урядовців застосувати санкції до Президента та українських урядовців у разі непідписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі, а саме: заборонити членам сімей українських урядовців в'їзд на територію Сполучених Штатів та держав Європейського Союзу, а також заморозити банківські рахунки компаній наближених до Президента та урядовців.

Адміністрація Президента США зобов'язана розглянути це звернення у разі набрання ним 100 тисячі підписів до 26 грудня 2013 року, проте необхідну кількість голосів було набрано вже 30 листопада; кількість підписантів збільшується й надалі.

Наразі співробітники Білого дому направлять це звернення у відповідне відомство й пізніше повідомлять його авторів та підписантів електронною поштою про долю звернення.


Посилання[ред.]

Джерела[ред.]