Перейти до вмісту

Піраміди бронзового віку знайдено в Україні.

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Піраміди бронзової доби знайдено в Україні.

Археологи відкопали в Україні залишки давньої пірамідальної структури яка старша за Єгипетські аналоги щонайменше на 300 років. Кам'яні підмурки структури, яка можливо схожа на зіккурати Ацтеків і Майя в Південній Америці, було віднайдено неподалік східного міста w:Луганськ.

Файл:UkrainianPyramyds Excavations.jpg

Вважають, що вони були закладені бл. 5 тисячоліть тому під час Бронзової доби людьми, що поклонялися Сину Сонця. Фактично "піраміда" є комплексом храмів та требних алтарів, з висіченим схилом та сходами на схилах.

Віктор Клочко, керівник розкопок, каже, що знахідка має міжнародне значення. "Це перший пам'ятник такої доби і типу, знайдений у Східній Европі," каже він Гуардіан. "Це змінює все наше уявлення про соціяльну структуру та рівень розвитку скотарів та селян, які були прямими прабатьками більшості європейців. Налічується десь близкьо 100 пірамід у Єгипті та залишки Месопотамських пірамід у Іраку та Ірані. Зікуратти також було знайдено в Мексиці, також піраміди будували нубійці, як поховальні споруди, для монархів в долині Нілу. Але пірамідальні структури є нечастими в Европі. Одна з небагатьох є пірамідою Римської епохи біля Ніци, що у Франції.Вона могла бути побудована легіонерами, причетними до Єгипетського Культу.

Хоча у луганській споруді й було знайдено могили, археологи вважають, що вони радше використовувалися для принесення жертв, через спалювання, ніж як цвинтар. "Люди, жили в прилеглих долинах і сходили на піраміду для проведення церемоній," каже пан Клочко. "Вони сповідували язицький культ, поклоніння сонцю, як це робили попередники слов'ян. Залишки тербних жертв, зола і кераміка були знайдені на цьому місці, але ніяких ювелірних виробів, або скарбів. Комплекс, який займав три чверті квадратної милі і був близько 60 метрів у висоту (висота сучасного 20-поверхового будинку) можливо використовувався 2000 років.


Лінки

[ред.]