Створена Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації
21 січня 2015
- 11 грудня 2024: Журналістське розслідування розкриває вплив Росії на інфлюенсерів для просування Келіна Джорджеску на президентських виборах.
- 13 січня 2023: В Шаані пройшов "Вечір вдячності українців"
- 6 січня 2023: Франція першою надасть Україні західну бронетехніку
- 18 червня 2022: Як компанії зі Швейцарії, Італії та Німеччини допомагають РФ виробляти зброю в обхід санкцій
- 11 квітня 2022: ЄС визначив дату переговорів про членство з Туреччиною
- 14 лютого 2022: Сергій Притула в Чернігові: "Чи можна залишатись поза політикою?"
- 1 січня 2021: В Україну повернулися дві жінки та семеро дітей, які перебували в таборах для біженців на території Сирії
- 30 грудня 2019: В рамках обміну на підконтрольну територію України повернулись утримувані окупантами військові та цивільні особи
- 14 лютого 2022: Сергій Притула в Чернігові: "Чи можна залишатись поза політикою?"
- 18 вересня 2021: В Україні пройшли мітинги антивакцинаторів
- 12 червня 2021: Перший день Мосту дружби і розвитку Ауровіль-Чернігів
- 17 грудня 2018: 9 місяців в Латинській Америці Олександра Волощука
- 10 грудня 2018: У Чернігові вручили «Лицарський Хрест Добровольця»
- 18 вересня 2018: III Чернігівський історичний фестиваль
- 9 червня 2018: Сільський вояж із Чернігова
- 12 травня 2018: У Чернігові пройшла презентація культурно-просвітницького проекту ChAC
21 січня 2015 року було проведено установчі збори Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації.
Зал адміністрації був майже повністю заповнений. Хіба що кілька вільних місць.
На початку слово взяв Сергій Миколайович Журман, що з 19 вересня 2014 року виконує обов`язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації.[1] Він подякував всім присутнім за роботу, виконану в попередній Громадській раді, закликав і надалі приходити до обладміністрації і співпрацювати, запевнивши, що всі запити будуть розглянуті. Далі був оголошений порядок денний. І тут таке почалася! Прозвучала пропозиція про альтернативний порядок денний, який, як вияснилося, і пропонувався на зустрічі Ініціативної групи попередньої Громадської ради. Після обговорення і бурхливих суперечок таки поставили на голосування другий пункт — обрання лічильної комісії (щоб мати змогу голосуванням приймати рішення). І тут ще одна буря обговорень — з приводу кількості членів лічильної комісії і їхнього складу. Тільки щодо кількості сперечалися хвилин 10. Таки після зуперечок вибрали лічильну комісію і приступили до нового питання — вибору порядку денного. Хоча і була прозиція від члена Ініціативної групи щодо альтернативного порядку денного, прийняли порядок денний, запропонований Сергієм Миколаєвичем. Далі збори вів Микола Андрійович Бондар, якого обрали головою зборів.
Третім пунктом був звіт попередньої ради. Короткий звіт на 5 хвилин зробила голова пані Наталія. Детальний звіт закликала читати на сайті облдержадміністрації.[2] Серед найважливіших питань, що були вирішені радою попереднього скликання - захист Ялівщини від забудови, розгляд питань із заборгованності та інше.
Чи не найбільші суперечки викликало четверте питання — щодо чисельності складу ради. Всього було подано 177 заяв. Але на збори прийшли тільки 162 чоловіки. 12 надали письмові довідки про свою відсутність. А ще троє — не надали. Тобто пропуск засідання без поважної причини. І ось тут пішло-поїхало! Настільки весело проходили суперечки, що навіть за звичай беземоційні телеоператори, і ті почали сміятися! ;-) Крім гамір і шум колег не іноді не чутно було навіть найбижчого сусіда. Говорили одночасно по два-три кандидати до ради. Це продовжувалось близько пів-годиин. Висувалися до десяти пропозицій, але практично кожна зустрічала хвилю протестів (воістину: там де троє українців — там четверо гетьманів). Суперечка стихла від пропозиції обрати 172 члени, а інших, за умови надання письмової довідки про поважну причину відсутності на установчих зборах — дообрати на перших зборах.
Абсолютною більшістю було прийнято рішення обрати всіх 172 члени до Громадської ради (пунт 5).
Як і слідувало очікувати, і наступне питання викликало гамір серед присутніх — скільки має осіб в робочій групі, що підготує перше засідання? Зійшлися на думці, що всі, хто подадуть заявку, всі і ввійдуть. Таким чином одноголосно (навіть не знаючи, ХТО увійшов до того числа 26!) прийняли рішення про затвердження 26 осіб до складу робочої групи! І тільки після цього Микола Андрійович оголосив список тих, хто туди увійшов.
Після не досить значних питань, заслуханих в Різному, голова зборів оголосив про закриття установчих зборів і про першу дату зібрання — 11 лютого.
Авторський репортаж |
---|
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації. |
Джерела
[ред.]- [. «»].
- [. «»].
Примітки
[ред.]- ↑ Керівництво облдержадміністрації на сайті Черінігівської облдержадміністрації
- ↑ Новини на сайті Черінігівської облдержадміністрації