У Києві пройшов XXVII Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest 2016»
13 жовтня 2016
- 6 грудня 2019: Миколі Проданчуку 65 років
- 1 жовтня 2019: Київський білоруськомовний клуб відзначає своє 10-річчя
- 26 травня 2019: Шість збірних з міні-футболу завітали до Києва на розіграш Кубка Кличка 2019
- 21 квітня 2019: 18-й Міжнародний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ» триває у Києві
- 31 березня 2019: Міжнародна науково-практична конференція з психотерапії за участю представників Європейської ассоціації психотерапевтів
- 18 березня 2019: Матчами у Києві завершився перший раунд Чемпіонату України з футболу
- 27 лютого 2019: У Києві горіла закинута будівля
- 15 лютого 2019: Київська бібліотека імені М.В. Гоголя запрошує на фотовиставку до п'ятої річниці Революції Гідності
- 5 січня 2018: Музичний калейдоскоп 2018: Хто приїде до України і де провести літо меломану
- 30 листопада 2017: У Києві завершився міжнародний фестиваль «Каштановий рояль»
- 30 листопада 2017: У Києві пройшов XXVII Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest 2016»
- 30 листопада 2017: У Києві стартував фестиваль Прем'єри сезону
- 30 листопада 2017: Завершився 9-тий фестиваль "Київські літні музичні вечори"
У Києві завершився XXVII Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest 2016», організаторами якого є є Національна спілка композиторів та Міністерство культури України.
Фестиваль тривав з 30 вересня і включав 24 заходи: 5 симфонічних, 5 хорових концертів, 8 камерних — 4 за участю камерних оркестрів, 2 ансамблеві проекти і 2 збірні камерні імпрези, 3 презентації нотних видань і компакт-дисків академічної музики, рок- і ф'южн-альбомів сучасних українських композиторів, моноопера, майстер-клас, концертний нон-стоп-марафон.
У фестивалі звучала музика майже 100 композиторів. Було представлено музичну культуру 11 країн: Бельгії, Великої Британії, Іспанії, Латвії, Литви, Польщі, Росії, США, Угорщини, України, Франції. Виконано понад 150 творів різних жанрів, серед яких 35 світових прем'єр, представлених 11-ма країнами світу.
« | «Фестиваль «Київ Музик Фест» розвивається — пропонує широкий спектр жанрів, стилів, тем, форм: від духовної музики, класики, серйозних, змістовно глибоких творів до сучасних наймодерновіших опусів, а також рок-, джаз, ф’южн-композицій. Найвибагливіший слухач зможе віднайти у програмі щось цікаве й нове для себе» | » |
, — розповідає музикознавець Ольга Голинська.
Серед концертів фестивалю декілька були монографічними. Так, 8 жовтня у Лютеранській церкві Святої Катерини з великим успіхом пройшов хоровий концерт творів Вікторії Польової «Світлі піснеспіви» у виконанні хору «Київ» під керівництвом М. Гобдича. Концерт було присвячено Героям Небесної сотні.
Дуже патріотичним видався творчий вечір Івана Тараненка у Будинку звукозапису «Музика Української Землі» — у виконанні Національного оркестру народних інструментів України та вокальних колективів було представлено ряд творів, що поєднують фольклорний напрямок із джазом.
На противагу цьому презентація рок-альбому С.Зажитька та С.Пілютікова «Дважды рождённый» занурила слухачів в атмосферу російського світу з характерними елементами войовничого атеїзму і суто російської брутальності.
Творчість засновника Київ музик фесту — Івана Карабиця була представлена твором «П'ять музичних моментів», що прозвучав на відкритті фестивалю. А завершила фестиваль 8-а симфонія Валентина Сильвестрова.