У Києві стартував фестиваль Прем'єри сезону

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Квінтет солістів ансамблю Київська камерата. Малий зал Київської консерваторії, 26 травня 2015

26 травня 2015

24 травня у Києві стартував 25-й міжнародний фестиваль сучасної академічної музики Прем'єри сезону.

Найбільш значимою подією фестивалю стала прем'єра 8-ї симфонії В. Сильвестрова, що була представлена 25 травня силами Національного симфонічного оркестру під орудою Сіренка. Того ж вечора вперше у Києві прозвучав альтовий концерт М. Скорика, сольну партію виконала Валентина Пришляк.

Пам'яті фундатора модерної української музики — Б.Лятошинського був присвячений камерний концерт 26 травня, на якому силами квінтету солістів ансамблю «Київська Камерата» було виконано «Український квінтет» Б. Лятошинського, а також твори його учнів — Квінтет пам'яті Бориса Лятошинського В. Сильвестрова та «Музику для скрипки, альта, віолончелі та фортепіано» Є. Станковича.

Серед інших подій фестивалю, що очікуються: авторський концерт В. Рунчака 28 травня у Національній академії мистецтв, в якому академічний хор Харківьскої філармонії виконає ряд хорових творів композитора (початок о 19.00), а також 10-річний ювілей проекту EM-Візія, що пропагує електронну академічну музику, що відбудеться у Київському будинку архітектора 31 травня (початок о 17.00).

Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитись на сайті Національної спілки композиторів України.Посилання[ред.]