Виставка «МотоБайк · Актив-Спорт · Байк-Експо»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 березня 2013

BMW

14 — 17 березня 2013 року в Києві відбулася виставка мото- і велотехніки та спортивного й туристичного обладнання «МотоБайк · Актив-Спорт · Байк-Експо». Ця виставка об'єднала три спеціалізовані заходи — «МотоБайк» (мототехніка), «Актив-Спорт» (спорт та активний відпочинок) та «Байк-Експо» (велотехніка та аксесуари).

Асортимент виставки «МотоБайк» включав мотоцикли, скутери, мопеди, моторолери, квадроцикли, засоби захисту тощо. Серед учасників були такі виробники мототехніки, як BMW, Yamaha, Suzuki, KTM, Benelli та інші.

Виступ BMX

Міжнародна виставка «Актив-Спорт» представила обладнання та предмети інтер'єру для тренажерних залів та фітнес-клубів, а також відвідувачі могли ознайомитися із сучасними технологіями спортивної медицини, обладнанням для оздоровчих центрів, спортивним харчуванням.

У виставці «Байк-Експо» взяли участь провідні виробники та дистриб'ютори велоіндустрії такі, як Cannondale, Colnago, Cube, Felt, Focus, Giant, Orbea та інші. Вони представили свої кращі моделі. У рамках заходу проводилися також майстер-класи, шоу та презентації.Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.