Перейти до вмісту

Вперше виконано гімн Київського медичного університету

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

30 серпня 2016

Відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників Київського медичного університету[ред.]

Володимир Миколайович Мельников (письменник, композитор), Борис Борисович Івнєв (ректор Київського медичного університету), Ігор Володимирович Балан (співак, композитор, аранжувальник), Володимир Петрович Мегедь (проректор Київського медичного університету), Влад Зайцев (співак, композитор) біля адміністративного корпусу Київського медичного університету, вул. Льва Толстого, 9
В приміщенні Київського медичного університету Мельников Володимир Миколайович, Чекман Іван Сергійович, Туманов Віктор Андрійович, Поканевич Олександр Валерійович, Івнєв Борис Борисович, Зайцев Владислав Віталійович, Мегедь Володимир Петрович після проведення посвяти в студенти та першого виконання «Гімну Київського медичного університету» 30 серпня 2016 року
Файл:КМУ - фотокопія логотипу.jpg
Фото логотипу Київського медичного університету

30 серпня 2016 року об 11 годині ранку відбулася урочиста посвята першокурсників в студенти Київського медичного університету[1]. З цим святом першокурсників привітали президент університету О.В.Поканевич[2], ректор університету професор Івнєв Б.Б. [3], декани факультетів та представники професорсько-викладацького складу[4].


Під час посвяти вперше презентовано гімн університету[ред.]

Під час посвяти вперше презентовано гімн університету. Гімн Київського медичного університету було створено в рамках програми підготовки до святкування 25-річчя вузу, який відзначатиметься в 2017 році[5]:

« Київський медичний університет –

Це класична і народна медицина,

Храм науки, у майбутнє наше лет,

І на все життя основа і святиня.


Приспів:

Слава університету, медицині слава!

Ми здоровимо планету і свою державу!

Слава, слава Альма-матер і студентам слава!

Працювати над собою – шлях такий до слави!


Київський медичний університет

Є ровесником нової України.

Кожна кафедра і кожний факультет –

Справжня кузня кращих кадрів медицини.


Приспів.


«Не зашкодити», – навчав ще Гіппократ,

Ми не зрадимо завітам Гіппократа.

Пам’ятаймо Альма-матер, Київ-град,

І студентську юність нашу свято.


Приспів.

»

Автор ідеї щодо створення гімну - проректор з науково-педагогічної, лікувальної та виховної роботи Київського медичного університету професор Володимир Мегедь[6].

Володимир Петрович народився 18.11.1948 року в с. Пологи-Вергуни Переяслав-Хмельницького району Київської області. У 1998 році йому присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України», у 2003 році Указом Президента України він нагороджений орденом Данила Галицького, а у 2009 році – орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Генерал-майор медичної служби у відставці.

Автор слів і музики - заслужений діяч мистецтв України письменник та композитор Володимир Мельников.

Володимир Миколайович народився 14 вересня 1951 року в місті Чернівці, є заслуженим діячем мистецтв України, кандидатом технічних наук, доцентом, полковником у відставці, державним службовцем третього рангу.

Лауреат мистецької премії «Смарагдова ліра» за перше місце в номінації «Музика» в 2004 році та переможець міжнародних фестивалів «Шлягер року», «Золоті пісні року», «Прем’єра пісні» тощо.

Аранжувальник - співак та композитор Ігор Балан.

Ігорь Володимирович народився 19 лютого 1972 року у Кіровоградській області, в м. Мала Виска. Лауреат мистецької премії «Смарагдова ліра» за перше місце в номінації «Музика» в 2011 році.

Перший виконавець гімну - співак та композитор Влад Зайцев.

Влад Віталійович народився 16 грудня 1982 року в місті Києві. Закінчив Національну музичну академію України. В цьому ж році став музикантом Національного президентського оркестру. З 2009 року соліст-вокаліст Академічного Ансамблю пісні і танцю Міністерства Внутрішніх Справ України. Сьогодні це Академічний Ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України. Є лауреатом багатьох міжнародних та загально-національних премій у сфері культури та мистецтва.

Незабаром студенти зможуть почути гімн на офіційному каналі вузу.

А вже сьогодні гімн можна прослухати на сайті «Українські пісні»[7] або в Ютубі[8].

Примітки[ред.]
Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.