Головна

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
(Перенаправлено з Головна стаття)
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо до Вікіновин,

вільних новин, які може писати кожен!

середа, 2 вересня 2015, 23:51 (UTC), оновити

Main news marker.svg
Інтерв'ю

Соломія Чубай: Про «Джалапіту», «Країну мрій» і не тільки

Вікіновини 20 червня 2015 року розмовляли із Соломією Чубай, музикантом та продюсером. Соломія є вокалісткою гурту «Джалапіта», учасником фестиваля «Країна мрій», який того ж дня розпочався у Києві:

« Я Вікіпедією користуюся дуже часто, для мене це як скриня, у котрій все можна знайти, вона повністю задовільняє моє прагнення до знань  »

Current event marker.svg
Культура

Куликівка відзначила День Незалежності України пробігом під державним прапором

Старт пробігу, Куликівка

24 серпня 2015 року в Куликівці Чернігівської області відбулися святкування Дня Незалежності України. Близько 10-00 відбулося відкриття пам’ятної дошки, присвяченої бійцям АТО на Алеї Миру в центрі селища. Потім за ініціативи і підтримки голови Куликівської райради розпочався пробіг із державним прапором.

Опубліковано резолюцію форуму «Нас єднає мова»

С.Квіт на Форумі «Нас єднає мова»

1 липня 2015 року у приміщенні НСК Олімпійський в Києві пройшов міжнародний форум на підтримку української мови «Нас єднає мова». 20 липня опублікували резолюція форуму, яку ми пропонуємо Вашій увазі.

Більше новин за темою

Wikinews-logo.png
Останні новини

«Вікімедіа РУ» схвалила анексію Криму

Собрание Викимедиа.ру 3 июня 2015 года в Москве в кафе Грабли 12 .JPG

НП «Викимедиа РУ» фактично визнало одностороннє приєднання Криму до Росії, включивши територію півострову до свого списку пам'яток до щорічного конкурсу «Вікі любить пам'ятки», що стартував сьогодні — 1 вересня 2015 року. «Вікімедіа Україна» та учасники проектів Вікімедіа українською мовою заявляють категоричний протест проти подібної підтримки політики російського уряду, яка порушує міжнародне право; також проводять конкурс на цих територіях, в рамках української квоти; і продовжують оскаржувати рішення російського відділення.


Current event marker.svg
Політика

На сайті Президента України приймають петиції

Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg

Президент Петро Порошенко підписав Указ Про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України, згідно з яким на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України створено спеціальний розділ з питань електронних петицій. Серед поданих петицій - «Свобода панорамної зйомки», що закликає прийняти законопроект № 1677 стосовно прийняття законопроекту «Про внесення доповнень до Закону України "Про авторське право та суміжні права" (щодо свободи панорами)»

Спроба змінити Конституцію призвела до трагедії

Протест проти змін до Конституції України 01.JPG

Більше 100 осіб поранено і одна загинула внаслідок сутичок між протестувальниками і правоохоронцями. Причиною протестів став законоконопроект «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», запропонований Президентом України.

Більше новин за темоюCurrent event marker.svg
Нові статті


Current event marker.svg
Сестринські проекти
Вікісловник
Словник та тезаурус
Вікіпедія
Вільна енциклопедія
Вікіцитати
Вільна збірка цитат
Вікіджерела
Вихідні тексти
Вікімандри
Туристичний путівник
Віківиди
Довідник біологічних
видів
Вікіпідручник
Колекція підручників
Метавікі
Координація всіх
Вікі-проектів
Вікідані
База знань
Вікісховище
Медіа-файли для
спільного користування