Головна

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
(Перенаправлено з Головна стаття)
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо до Вікіновин,

вільних новин, які може писати кожен!

п'ятниця, 9 грудня 2016, 21:09 (UTC), оновити

Main news marker.svg
Фоторепортаж

У Києві пройшов марш із нагоди 74-ї річниці створення УПА

Марш УПА 2016 Київ 11.jpg

Традиційний марш із нагоди річниці створення УПА відбувся у Києві. Організаторами події стала ВО Свобода, долучились також і інші організації - «Чорний комітет», «Братство», «Конгресу українських націоналістів», УНА-УНСО тощо.

Більше новин за темою

Current event marker.svg
Культура

У Києві пройшов XXVII Міжнародний фестиваль «Kyiv Music Fest 2016»

Фестиваль тривав з 30 вересня і включав 24 заходи: 5 симфонічних, 5 хорових концертів, 8 камерних — 4 за участю камерних оркестрів, 2 ансамблеві проекти і 2 збірні камерні імпрези, 3 презентації нотних видань і компакт-дисків академічної музики, рок- і ф'южн-альбомів сучасних українських композиторів, моноопера, майстер-клас, концертний нон-стоп-марафон.

ОМКФ-2016: Гран-прі у Великої Британії

23 липня 2016 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету урочистою церемонією та оголошенням призерів завершився 7-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Гран-прі «Золотий Дюк» за результатами глядацького голосування отримав британський фільм «Хто палає, палає, палає…» Чанії Баттон.

ОМКФ-2016: Перші переможці

22 липня 2016 року у Фестивальному палаці Театру музичної комедії ім. М.Водяного журі Національної конкурсної програми — режисери Валентин Васянович (Україна) та Михайло Сегал (Росія), акторка Шані Кляйн (Ізраїль) і заступник директора Софіїського міжнародного кінофестивалю Міри Сталевої (Болгарія) — визначило перших переможців 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Більше новин за темою

Wikinews-logo.png
Останні новини
Богдан-Володимир Гаврилишин у своєму офісі в Києві

Скінчилась земна місія Богдана Гаврилишина

24 жовтня пішов з життя Богдан Гаврилишин — найвідоміший українець сучасності, член Римського клубу, «хрещений батько» Всесвітнього економічного форуму в Давосі, радник Президентів України, меценат, засновник Фонду Богдана Гаврилишина, спонсор програми «Молодь врятує Україну» створення української еліти наступних десятиліть.

19 жовтня у Києві у Палаці «Україна» кілька тисяч учнів, друзів та прихильників урочисто відзначили його 90-ліття.

Київ відзначив річницю хрещення Руси

27-28 червенця у Києві відзначали 1028-у річницю хрещення Русі. Масові заходи з цієї нагоди організували українські православні церкви Київського та Московського патріархатів.

У зоні АТО загинув оперний співак Василь Сліпак

29 червня під Донецьком загинув Василь Сліпак, оперний співак, який воював у лавах Добровольчого українського корпусу "Правого сектору". Як відомо зі ЗМІ, Василь Сліпак 19 років жив та працював у Франції в Паризькій опері, але з початком російської агресії пішов добровольцем на війну на Донбасі.


Current event marker.svg
Політика

Комісія Верховної Ради України з питань майбутнього провела слухання

13 квітня 2016 року відбулися слухання Комісії Верховної Ради України з питань майбутнього на тему: «Прогнозування розвитку України». Мета слухань — аналіз сучасного стану справ середньострокового (до 5 років) та довгострокового (більше 5 років) прогнозування в органах державної влади України.

Верховна рада провалила відставку уряду

Верховна Рада відхилила пропозицію щодо відставки уряду Яценюка. Відповідний проект постанови було внесено головою фракції БПП Юрієм Луценком. Втім проект не набрав необхідної кількості голосів.

Більше новин за темою

Current event marker.svg
Нові статті
Current event marker.svg
Сестринські проекти
Вікісловник
Словник та тезаурус
Вікіпедія
Вільна енциклопедія
Вікіцитати
Вільна збірка цитат
Вікіджерела
Вихідні тексти
Вікімандри
Туристичний путівник
Віківиди
Довідник біологічних
видів
Вікіпідручник
Колекція підручників
Метавікі
Координація всіх
Вікі-проектів
Вікідані
База знань
Вікісховище
Медіа-файли для
спільного користування