Перейти до вмісту

Українська містика з голлівудським присмаком!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Український режисер, Любомир Левицький, презентував фільм "Тіні незабутих предків" та розкрив всі таємниці карпатських мольфарів.

"Тіні незабутих предків" — український молодіжний містичний триллер. За сюжетом у часи, коли від українських Карпат і аж до самої Трансильванії були ліси, переповнені злими духами, дев'ять наймогутніших магів утворили Коло сили, щоб утримати рівновагу темних сил. Через неуважність наймолодшого мольфара, одному з древніх духів вдалося причаїтися на волі і почати полювання за срібною монетою — Згардою. Наш час: 20-річний юнак Ваня стає причиною пропажі Згарди. Викладач, якого всі вважали божевільним пояснює, що кожен із 7 студентів має на собі мітку, і щоб уникнути смерті, треба знайти древнього мольфара, який врятує студентів від жахливої смерті. І тут починається ... Зйомки фільму тривали 2 роки у різних куточках України, найбільше локацій було зосереджено в Карпатах.

Актори мали щільний графік та за наказом режисера, кожного дня займалися з 6.00 ранку жорсткими тренуваннями. Як зазначає актор Паша Лі, всі хлопці трималися гідно на цих тренуваннях, але деякі дівчата-акторки не витримували напруження і просто посеред тренування зупинялись.

На думку Любомира, фільм несе важливий меседж про вічні теми перемоги добра та зла, що кажучи ми і можемо побачти у стрічці. Також режисер зазначає, що фільм буде показаний і в Росії, Білорусії, Канаді та інших країнах, адже "наше кіно тільки розвивається і ми повинні всіма силами старатися, щоб його побачили мільйони глядачів. У нас дуже великий потенціал."