Перейти до вмісту

У Києві презентували відео "Гімну Вікіпедії"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16 вересня 2018

"Гімн Вікіпедії" версія 2.0 "Ф’южн"
На екрані під час презентації

12 вересня 2018 в приміщенні інформаційного агентства «Український інтерес» відбулася вікізустріч, присвячена річниці Товариства редакторів української Вікіпедії. Під час зустрічі відомий композитор, піаніст і громадський діяч Андрій Бондаренко презентував відеокліп на авторський твір «Гімн Вікіпедії», вперше виконаний на вікіконцерті з нагоди 12-річчя української Вікіпедії 2016 року.

«Гімн Вікіпедії», 2016

В основу гімну покладено тексти, що описують місію «Вікіпедії» та її правила (ВП:П'ять основ). Музику до них створив Андрій Бондаренко. Гімн від початку задумувався як сатиричний, ба навіть, саркастичний твір[1].

Робота над відеокліпом «Гімн Вікіпедії v 2.0 / Wikipedia hymn 2.0» тривала з весни 2018 року. Слова-правила Вікіпедії в ньому начитує Павло Зубов, приспіви виконує вокальний ансамбль студентів КНУКіМ «Semplice» у складі: Анастасiя Шевченко, Анастасiя Гутнiк, Iрина Терлецька, Анна Литовченко, Мар'яна Сколоздра, Тамiла Романенко, Свiтозара Остиста, Валерiя Прокопчук, Памела-Лiлiана Кирилова; художній керівник — Олена Грицюк, соло на саксофоні — Андрій Дьомін. У кадрах — засновник Вікіпедії Джимбо Вейлз, а також вікіпедисти — Андрій Бондаренко, Анатолій Луцюк, Віктор Семенюк, Євген Букет, Ігор Яловецький, Сергій Воробей. Звукорежисер кліпу — Володимир Дьяченко.

В описовій частині кліпу, розміщеного на Youtube 14 вересня, зазначено, що автори висловлюють окрему подяку за надану допомогу керівництву НАКККіМ, в студії звукозапису якої писали звук, редакції інформаційної агенції «Український інтерес», в приміщеннях якої знімали відео і ГО «Вікімедіа Україна» за футболки з логотипами[2].

Примітки

[ред.]

Посилання

[ред.]