Перейти до вмісту

Журнал Нацгвардії відтепер буде на Вікісховищі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 вересня 2018

Серпневий номер журналу "Слово честі", який першим був розміщений на Вікісховищі
Лекція Євгена Букета «Практика використання вільних ліцензій для друкованих ЗМІ» під час медіа-фестивалю журналістів «Буковель Натхнення»

25 вересня редактор журналу «Слово честі», друкованого часопису Національної гвардії України, підполковник Валерія Агібалова підписала дозвіл на розміщення pdf-архіву журналу на Вікісховищі.

Тепер упродовж наступних кількох днів на сховище будуть завантажені всі номери «Слово честі» за 2014-2018 роки. А розпочати вирішили із найактуальніших номерів, у яких найточніше описано історію творення Національної гвардії України та розповідається про військовослужбовців, які ціною свого життя відстоювали незалежність нашої держави.

Дозвіл стосується усіх номерів журналу, що видавалися з 2002 року, та будуть завантажені по мірі необхідності, включно з тими, які будуть видані і в майбутньому.

Тож у редакції попереду ще багато роботи, а вже створена категорія Вікісховища з часом буде поповнюватися не лише старими, а й новими номерами журналу «Слово честі».

Перехід журналу на вільну ліцензію став можливим завдяки роботі Товариства редакторів української Вікіпедії, зокрема, його голови, головного редактора газети «Культура і життя» Євгена Букета та ініціативі старшого лейтенанта Івана Пальошки. Безпосереднім поштовхом стало прослуховування лекції Євгена Букета на тему: «Практика використання вільних ліцензій для друкованих ЗМІ» під час медіа-фестивалю журналістів «Буковель Натхнення».

Джерела[ред.]

Commons
Commons
ВікіСховище має мультимедійні дані за темою: