У Києві розпочався фестиваль Atlas Weekend

From Вікіновини
Jump to navigation Jump to search
AW2018 1.jpg

3 липня 2018 в Національному експоцентрі України (ВДНГ) розпочався фестиваль Atlas Weekend. Вхід у цей день був вільний, завдяки підтримці Київської міської ради. Відвідувачам пропонувалось 6 сцен, різноманітна їжа та розваги. Хедлайнерами цього дня стали Олег Винник (Main Stage), Христина Соловій (West Stage), гурти Her (North Stage), СКАЙ (East Stage), Хамерман Знищує Віруси (Art Stage).

На прес-конференції генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін повідомив, що цього року фестиваль зайняв площу 100 га, що на 20 більше, ніж минулорічна подія. Директор фестивалю Дмитро Сидоренко відмітив, що популярність події серед іноземців зросла вдвічі, адже було придбано 10 тисяч квитків з 70-ти країн світу. Організатор мають амбітні очікування щодо відвідуваності фестивалю — півмільйона людей. І це може здійснитись, адже за підрахунками першого дня, фестиваль відвідало 154 тисяч людей, а це на 44 тисячі більше, ніж в безкоштовний день минулого року.

Прес-конференція[edit]

В обід було оголошено про відміну виступу Тома Оделла цього року, але організатори запевнили, що він виступить на фестивалі в наступному році.

Посилання[edit]

Wikipedia
У Вікіпедії є окрема стаття на цю тематику:
Wikinews
У цій статті пропонується оригінальний репортаж від вікірепортера.