Янукович привітав освітян зі святом і нагадав їм про "шлях масштабних реформ"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 жовтня 2013

Президент Віктор Янукович привітав українських педагогів із Днем працівника освіти. Текст вітання оприлюднено на офіційному сайті голови держави.

"Бути вчителем - покликання, щоденна наполеглива праця, самопожертва. Ми йдемо шляхом масштабних реформ сфери освіти, метою ставимо створення умов для життя і діяльності тих, на кого покладена відповідальна місія формування у дітей та молоді патріотизму, високої громадянської свідомості і людських чеснот, які є основоположними для сильної демократичної держави і духовно багатого, культурно розвиненого суспільства", - йдеться у привітанні Януковича.

Президент переконаний, що "примножуючи здобутки вітчизняної освіти вчителі сприяють вихованню гідного покоління, здатного продовжити розвиток незалежної країни, а знання педагогів, досвід, мудрість стануть запорукою кращого майбутнього".

"Нехай любов і вдячність вихованців додають вам сил і натхнення, а просвітницька діяльність буде завжди щедрою на позитивні результати. Бажаю всім міцного здоров'я, невичерпної енергії та нових звершень в ім'я України", - додав Янукович.

Джерела[ред.]