Засідання комітету закордонних справ Європарламенту присвячене офіційному візиту до Брюсселю Прем’єр Міністра України

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

В понеділок в Брюсселі Міжнародний Секретар ДемАльянсу Анатолій Король провів ряд двосторонніх зустрічей з членами європейського парламенту, що входять до складу міжпарламентських комісій Україна - ЄС, ЄС - Росія, та обговорив з ними перспективи розвитку стосунків між Україною та Європейським Союзом у сфері реалізації перспектив диверсифікації джерел енергопостачання до Європи, розробки та підписання поглибленої угоди Україна ЄС, заходів подолання корупції в Україні та продовження втілення спрощеного механізму надання Шенгенських віз для українських громадян.

На другу половину дня у Європарламенті було заплановано спільний брифінг прем’єр Міністра України Юлії Тимошенко з Генеральним Секретарем Європейської Народної Партії Антоніо Лопезом Ізтурізом, виступ голови Українського Уряду на комітеті закордонних справ, а також зустріч з Президентом Європейського Парламенту Ханесом Пьотерінгом.

Анатолій Король прийняв участь у засіданні комітету з закордонних справ, де Тимошенко презентувала основні положення програми дій Уряду та бачення новою урядовою командою пріоритетів у зовнішній політиці України.

«В парламенті Тимошенко зустріли гарною новиною про задоволення заявки її політичної сили на вступ до Європейської Народної Партії. У промові на комітеті пані Прем’єр-міністр багато говорила про забезпечення прозорості у всіх діях та рішеннях Уряду, пріоритетність європейського вектору зовнішньої політики України та заходи по подоланню корупції в органах державної влади. В свою чергу Демократичний Альянс працює і, безперечно, надалі працюватиме у напрямку сприяння виробленню оптимальних державних рішень по подоланню цих проблем, та підсиленню ролі молоді у реалізації державної політики спрямованої на забезпечення національних інтересів України», — прокоментував виступ Тимошенко Анатолій Король.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс