Паралімпійці просять звільнити Тимошенко

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 квітня 2013

«Україні — волю!» — листівка на знак підтримки Юлії Тимошенко

Понад 100 спортсменів-паралімпійців та дефлімпійців разом з представниками громадських організацій інвалідів звернулися до Президента Віктора Януковича з проханням помилувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко. Під зверненням до Президента підписалися 1 Герой України, 20 чемпіонів Паралімпійських ігор, 12 чемпіонів Дефлімпійських ігор, 36 чемпіонів світу тощо.

Підписання відповідного прохання спортсмени мотивували тим, що на посаді прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко, незважаючи на складні економічні умови, з належною увагою ставилась до проблем людей з інвалідністю: нарахування пенсій відбувалося своєчасно, їхній розмір зростав, надавалася реальна допомога спортсменам з обмеженими фізичними можливостями тощо. Крім того, спортсмени наголосили на необхідності звільнення екс-прем'єра через її стан здоров'я, що може призвести до незворотних наслідків, зокрема, інвалідності.

Раніше з аналогічними проханнями до Президента України зверталися українські дипломати, юристи, політологи, представники релігійних громад, а також жінки-народні депутати.


Джерела[ред.]

Посилання[ред.]