Катерина Черевко - Молода людина року у сфері громадської діяльності!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Останнім часом у Харківського Обласного Осередку ДемАльянс все частіше з’являються причини, щоб чимось пишатись. Пишатись своїми ідеями, своїми проектами та заходами, своєю дружньою та креативною командою. Всі члени осередку, звісно, дуже люблять та цінують один одного і не шукають особливого моменту, щоб похвалити один одного. Та нещодавно у ХОО ВМГО ДА вийшла нагода пишатись та радіти за членів свого правління, як то говорять, привселюдно, з квітами та сльозами радості. Адже 18 грудня проходило нагородження переможців щорічного конкурсу «Молода людина року». Як і у минулих роках було багато номінацій, але ХОО ВМГО ДА, звісно, найбільше цікавила номінація «Молода людина у сфері громадської діяльності».

І ось настав хвилюючий момент оголошення призерів. Як завжди у таких заходах для утримання інтриги починають з 3-го місця, тому на момент оголошення переможця, серця всіх присутніх членів Харківського Обласного Осередку бились в унісон з шаленою швидкістю. Але що ж, момент істини настав, зі сцени пролунало до болі знайоме прізвище та ім’я. - Катерина Черевко. Член правління ХОО ВМГО ДА, генератор найкреативніших ідей, керівник багатьох проектів, розумна білявка і просто найяскравіше «сонечко» нашого осередку, Катюша - най-найзаслуженіша переможниця цього конкурсу.

Звісно, ми, люди, які працюємо з нею в одній команді, ніколи не сумнівались, що наша Катька найкраща, але так приємно, що це ще й виділили журі конкурсу.

Прес-служба ХОО ВМГО ДА та весь Осередок щиро вітає Катерину з цим досягненням та бажає подальших переміг!!! Зі слів самої Каті: «Я вважаю, що це не стільки моя перемога, скільки перемога всього ХОО ВМГО ДА». Що ж, Катюш, ти дійсно права, Харківський Обласний Осередок дійсно переміг, переміг, хоча б, в тому, що в його правління входять такі люди, як ти!!!

До речі, серед переможців «Молодої людини» цього та минулих років можна спостерігати дивний взаємозв’язок…Так «Молодою людиною - 2005» була Вікторія Черевко, Голова ХОО ВМГО ДА, у 2006 році цю перемогу здобув Акіньшин Дмитро, член правління Харківського обласного осередку Демократичний Альянс... То ж, хто наступний? Але не будемо забігати наперед, щоб часом не наврочити…

Прес-служба ХОО ВМГО ДА


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс