Перейти до вмісту

Харківські ціни на питання

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Кожного четверга о 18.00 на одному з харківських телеканалів йде дуже прикольна передача «Ціна питання ». Ну, щоб було зрозуміло, це проходить у форматі теледебатів у прямому ефірі, де присутні декілька опонентів та двоє експертів. Харківський обласний осередок полюбляє цю передачу, деякі члени організації дивляться її постійно, тому що вона дійсно є цікавою та, як вже вище писалось, прикольною. Але в цей четвер (15.06.2007) ми вирішили забити на все: на передачі, на дипломи, на сесії і зібратись, щоб просто відпочити. Головним питанням зборів було «Що дарувати члену правління харківського обласного осередку Косу на день народження», а всі інші зводились, хто буде пити яке пиво – маленьке чи велике і яка ціна цього питання :)

Яким же розпачем було для нас, коли одна з активістів ДемАльянсу Саліцька Ліза відмовилась від «обговорення всіх інших питань» з огляду на те, що вона йде на якийсь прямий ефір. Але почуття розпачу змінилось почуттям пошани, коли ми дізнались, що вона йде саме на «Ціну питання». Найбільш за все, звичайно, пишалась наша Голова - Стара. Пишалася, пишалася, пишалася, пишалася, аж поки не пролунав дзвоник… «Вікторія, ви сьогодні зможете о 18.00 у прямому ефірі виступити у якості експерта?»…

Темою цієї передачі було обговорення питання державних та комерційних ВНЗів. У Харкові що тих що інших неміряне, тому, коли з двох експертів і всі наші, то становиться так приємно та радісно на душі, не говорячи вже за почуття гордості. Можливо хтось скаже, що це просто випадок, але ми гадаємо, що випадків не буває випадкових (вибачайте за тавтологію)!

А ще, ще було дуже приємно, коли до наших дівчат після передачі підійшли ведучі з питанням: а звідки ви так добре володієте українською? Хо…- подумали вони та зразу пригадали Голову та членів Правління ВМГО «Демократичний Альянс» :)


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс