Перейти до вмісту

Прес-секретаря Луганського обласного осередку ВМГО «ДемАльянс» відзначено за його журналістську діяльність

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Минулого тижня в Луганську були підбиті підсумки обласного фестивалю молодіжних засобів масової інформації. У ньому активну участь брали молоді журналісти з усієї Луганської області. Вони змагалися в кількох номінаціях, зокрема в номінації «Авторська публікація». Призером саме в цій номінації став прес-секретар, член Правління Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Олексій Бєсклєтко.

Обласний фестиваль молодіжних засобів масової інформації проводився в Луганську вперше за ініціативи Управління у справах молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Олексій Бєсклєтко подав на конкурс свою статтю «Студгазета. Зачем и для кого?», що була опублікована в квітні цього року в російському журналі «Журналист». І ось тепер його було нагороджено в номінації «Авторська публікація» за зайняте ІІ місце. Від тепер він є власником іменного диплому, статуетки та цінного подарунку.

«Я радий, що зайняв почесне друге місце в обласному фестивалі молодіжних ЗМІ, адже це маленьке, проте визнання результатів моєї творчості. Хоча, певно, як і кожному, хотілося стати абсолютним переможцем. Та коли бути чесним, я анітрохи не розчарований. Для мене статуетка з написом «ІІ місце» на такому поважному заході та диплом будуть деяким нагадуванням та стимулом, щоб самовдосконалюватися і в майбутньому спробувати стати власником першого місця в цій номінації або будь-якій іншій подібній», – розповідає Олексій Бєсклєтко.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс