Проект «Школа молодого лідера» у Дніпропетровську триває!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Ранок суботи зустрів нас холодним вітром, снігом з дощем... і тільки радісні та щирі посмішки наших учасників зігрівали та сповнювали наші серця теплом та ні з чим незрівняною енергією!!!!!

Отже, 10-11 листопада відбувся другий семінар "Школи молодого лідера", котрий був спрямований на розвиток патріотичного ставлення учасників до своєї країни, до свого народу…

Щоб налаштуватись на патріотичний лад, семінар відкрила пісня О.Пономарьова "Країна", під яку кожен мав намалювати країну, в якій ми живемо, і презентувати власний витвір мистецтва. Вражає нестандартне та позитивне бачення своєї країни і прагнення "зітерти" всі існуючі чорні плями на багатющій українській землі!!!

Темі "патріотизм" ми вирішили приділити особливу увагу, провівши лекції, дискусії, рольові ігри.

Особливе враження справило на наших учасників перегляд дуже реалістичного і повчального відео ролику про Україну під назвою "Патріот".

І на завершення, незабутні "Українські вечорниці", під час яких ми разом згадували українські традиції, співали та інсценували українські пісні, запалили непогасний вогник любові до своєї найкращої, найріднішої, єдиної України!!!

Довідково:

Спонсором проекту "Школа молодого лідера" у Дніпропетровську виступила компанія "Київстар", яка забезпечила нас та наших учасників всіма необхідними канцтоварами, а адміністрація Дніпропетровського університету економіки і права, люб’язно надала приміщення для проведення проекту, та допомогла в організації кави-пауз.

За що від усього ДОО "Демократичний альянс" виражаємо величезну подяку та сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс