Перейти до вмісту

Представники Демократичного Альянсу відвідали управління з питань молоді та спорту Дніпропетровської області

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 січня Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько та Голова Дніпропетровського обласного осередку ДемАльянсу Роман Лагачев зустрілися з керівництвом управління з питань молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

На зустрічі представники Демократичного Альянсу поінформували керівництво управління про плани роботи організації в Дніпропетровській області в 2008 році. Також, було обговорено ситуацію з фінансуванням молодіжного руху регіону та перспективи співробітництва між управлінням та ДемАльянсом по ряду проектів.

«В стратегічному плані розвитку організації 2008 року відводиться особливе місце. Зокрема, діяльність Демократичного Альянсу поширюватиметься за межі обласних центрів країни та столиці. Так, і в Дніпропетровській області тепер ми реалізовуватимемо проекти як в обласному центрі, так і в районних. А наприкінці року плануємо утворити, як мінімум, чотири нових місцевих осередки організації. Перший буде створено вже за пару тижнів у самому місті. Таким чином, реалізовувати наші плани щодо вирішення тих чи інших проблем молоді і українського суспільства стане значно простіше», - пояснив Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько свою велику кількість зустрічей з представниками влади та бізнесу різних регіонів країни.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс