Слово – інструмент ефективного лідера

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Зростання людини як лідера потребує тривалої роботи над собою. Це в свою чергу вимагає не лише набуття індивідуальних теоретичних знань, а й перенесення їх на практику і адаптація до умов групової роботи. Останні ж постійно змінюються і відрізняється в залежності від специфіки сприйняття кожного окремого індивіда та обставин в яких ця група діє. Саме вміння підібрати правильні аргументи і спосіб донесення їх до адресата є одним з ключових елементів ефективного лідера.

З огляду на це на заключному третьому семінарі проекту «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну», який відбувся минулими вихідними в Чернігові учасники мали нагоду позмагатися та проявити себе у якості дебатерів.

Від молоді вимагалося не лише бути переконливими у своїх висловлюваннях, а й вміння продовжувати та розвивати думку партнера по команді. Це вимагало неабиякої концентрації та взаєморозуміння між членами групи. Одностайності в своїх твердженнях та непорушності їхніх позицій.

Навчившись відстоювати свою думку на другий день семінару учасники вже мали можливість запозичити досвід кореспондента політичних новин телевізійного каналу «24» Миколи Єременко та під його пильним оком здобути навички організації прес-конференцій та роботи зі ЗМІ.

"За підсумками семінару в чергове хочеться відзначити неабиякий потенціал нашої молоді і непереборну віру в те, що Україна завдяки їй має всі перспективи зайняти чільне місце в когорті найпотужніших і величніших держав світу!", - відзначив керівник проекту Андрій Сидоренко.

Варто, також, відзначити те, що 24 листопада учасники семінару перервали свій захід для того, щоб приєднатися о 16.00 до хвилини мовчання в пам'ять про трагічні для України події 1932-1933 років та вшанувати нею жертв геноциду українського народу, Голодомору. Після хвилини мовчання було переглянуто короткометражний фільм "Великий Злам"...

Наступними вихідними свої вміння демонструватимуть вже житомиряни, то ж до зустрічі там!

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс