На українському ринку очікується обвал цін на смартфони — експерт

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 червня 2013


Ціни на смартфони в Україні впадуть до 20% з середини серпня. Про це на сайті Корреспондент.net повідомив головний виконавчий директор компанії Fly в Україні та СНД Манодж Кумар.

« Ми припускаємо, що цей обвал торкнеться абсолютно всіх сьогоднішніх ґаджетів всіх виробників, незалежно від кількості в них пікселів і ядер, а також модності бренду. Нюанс: бюджетні апарати, за нашими підрахунками, знизять свою ціну на 10-12%, а дорожчі на 15-20% »

написав у своєму блозі Манодж Кумар.

За його словами, такі обвали цін будуть траплятися все частіше і частіше, адже «зовсім недавно на ринку був великий дефіцит якісних дисплеїв і чипсетів. Тепер же — ситуація протилежна, і обвали цін на смартфони стануть приємною традицією для споживачів».

За його словами, ситуація також обумовлена тим, що кожні 45 днів розробники анонсують нові можливості, а виробники кожних 3 місяці випускають новинки.

«Одержимість споживача ґаджетом — явище теж дуже короткочасне і впливове. І люди, які міняють телефон 9 разів за 2 роки (а таких, повірте, не мало) теж сприяють зниженню цін», — сказано в повідомленні.

Джерела[ред.]

Манодж Кумар. «Обвал цен на смартфоны. Осталось совсем не долго». Корреспондент.net, 5 червня 2013