Поряд із пам'ятником Т.Г. Шевченку активісти ХДМУ з Одеси відсвяткували день народження великого Кобзаря

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 березня 2007

Одесити, як завжди, виявили креативність та кмітливість, і організували все не зовсім звичайно. Замість того щоб носитися по майдану, розмахувати прапорами та вигукувати різноманітні, давно всім остогидлі, лозунги в мегафон, в цей день вони вчинили інакше.

Сонячним днем, коли весна вже вступила в свої права та повітря почало наповнюватися свіжістю та запахами природи, яка починає прокидатися, що можна придумати краще, ніж провести день під відкритим небом. Отже, одесити натягли між двох стовпів шпалеру з цитатами з Кобзаря, а самі повсідались на каремати та... почали читати вірші Шевченка і слухати музику українських груп.

До цього імпровізованого культурного центру постійно підходили люди. Хтось читав цитати, хтось фотографувався з нами, багато-хто цікавився тим, що таке є ХДМУ або просто розповідали різні цікаві історії.

Також, члени ХДМУ провели розвідку боєм зеленого театру, що знаходився поруч. Справа в тому, що він насправді повністю заріс так, що люди перестали його помічати серед інших заростей парку. Всередині все виглядало наче він дістався нам ще він стародавніх греків, і відтоді його ніхто не відвідував. Але, на превеликий подив, тут виявились і свої мешканці. Це були безпритульні, що живуть в маленькій комірчині, за тим місцем, що колись було сценою. Одному з них не сподобалось вторгнення ХДМівців в їхнє маленьке царство, вона дістала МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН та почала дзвонити невідомому господарю.

Вельми цікавим для нас тепер став пошук відповідей на деякі питання.

1. Хто господар театру?

2. Хто довів його до такого стану?

3. Як вийшло так, що про це місце всі забули?

Таким чином, одеське ХДМУ не лише відсвяткували день народження Кобзаря, але й, цілком ймовірно, знайшло дуже серйозну корупційну схему, про яку ще слід багато чого дізнатись.

За сим я говорю огромное спасибо всем членам ХДМУ Одесса, а также представителям ХДМУ из других городов и всем, кому не безразлична судьба нашей страны и... ухожу пить чай))). Всегда Ваш Виктор.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ