«Євроінтеграція для «чайників» або як змусити всеукраїнське правління приїхати до Харкова :)

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 грудня за ініціативи Харківського обласного осередку ДемАльянс у Харкові відбувся інформаційний семінар «Євроінтеграція для «чайників».

Останнім часом слово Євросоюз настільки часто вживається, що його по праву можна назвати «модним». Тепер це слово чуєш не тільки по телевізору від політиків, але й у метро від всезнаючих про життя бабусь, в університетах від «продвинутих» викладачів, і навіть у кафешках та барах, те й діло, воно доноситься з сусідніх столиків від молоді альтернативної зовнішності… Але що означає це слово? Яке, взагалі, визначення поняттю «Євросоюз», яка історія та мета його створення і, врешті-решт, які переваги та недоліки можливого у майбутньому вступу України до ЄС? Нажаль, всі ці питання залишаються відкритими для більшості українців… Тому метою даного проекту стало донесення до харківської молоді об’єктивної, повної та різнобічної інформації про діяльність Європейського Союзу, НАТО, щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Завдяки досвідченим лекторам (членам правління ВМГО ДемАльянс Віктору Андрусіву та Анатолію Королю) наприкінці семінару кожен з учасників семінару мав можливість сформулювати власну позицію щодо питань євроінтеграції України. У ході семінару були проведені цікаві вправи, які допомогли закріпити отриманні теоретичні знання.

  • Харківський обласний осередок щиро вдячний Віктору Андрусіву та Анатолію Королю за те, що вони виділили час і сили та погодились приїхати до Харкова, щоб провести семінар. Сподіваємось, що вони залишились задоволенні часом, проведеним спільно з Харківським Обласним Осередком. В свою чергу всі члени ХОО ВМГО ДА просто щасливі, що нарешті дочекались «нашествія» Всеукраїнського правління на скромну харківську землюJ. Сподіваємось, що таких дуже приємних та продуктивних візитів буде якомога більше.

Прес-служба ХОО ВМГО Демократичний Альянс


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс