«Єднаймося та Обіймаймося!» - мегапозитивна акція ХДМУ у Львові

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

«Єднаймося та Обіймаймося!». Акція з таким ім’ям була проведена 17 березня активістами ВМГО ХДМУ у місті Львові. Молодь з Дніпропетровської, Луганської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва обійняла не одну сотню Львів’ян та гостей міста з інших куточків України за час її проведення.

Братні обійми українців з різних регіонів країни були настільки щирими, що іноді здавалося, що їх учасники припиняють стискання один одного лише через те, що мають виконати цей надзвичайно приємний та емоційний жест із іншими людьми, що мандрували в ті години центром Львову. Обнімалися всі: діти і дорослі, дівчата і хлопці, жінки і чоловіки, одружені, або заміжні і самотні і, навіть, полякам дісталася порція українського тепла. Схоже, що на таку вже гостинність нашого народу вони не розраховували напевно.

Подарувавши заряд позитивної енергії один одному і отримавши від цього неабияке задоволення активісти ХДМУ повезли гарний настрій, незабутні враження від акції та десятки фотографій з неї до себе додому - в інші регіони нашої країни.

«Ми разом!» - надпис на великому плакаті із зображенням України, які власноруч сконструювали хедеемівці, і в свідомості кожного з нас.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ