«Молодіжний Контроль» пропонує обговорити Концепцію Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки при зустрічі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

«Молодіжний Контроль» пропонує обговорити Концепцію Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки при зустрічі

Моніторинговий комітет урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль» пропонує Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту провести круглий стіл на якому презентувати Концепцію Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки та обговорити її з представниками організованого молодіжного руху.

На думку лідерів «Молодіжного Контролю», концепція перед своїм затвердженням має пройти процес широкого обговорення із залученням представників молодіжних організацій та експертів.

«Це, безперечно, сприятиме якісному вдосконаленню її змісту сьогодні та її реалізації завтра. Адже, у будь-якому підручнику з менеджменту вказується про наявність позитивних ефектів у разі залучення на етапі планування документів стратегічного значення їх безпосередніх виконавців. А оскільки, реалізація державної молодіжної політики здійснюється в тому числі і через організований молодіжний рух, то вкрай необхідним є участь його представників й на етапі створення концепції. Для прикладу в інституціях Європейського Союзу прийняттю рішення часто передують тривалі консультації та обговорення на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Саме тому, в більшості ці рішення є виваженими і ефективними», - зазначив один з лідерів Комітету, Голова ВМГО Демократичний Альянс - Василь Гацько.

Прес-служба ВМГО Демократичний Альянс пропонує до Вашої уваги хронологію створення та діяльності Моніторингового комітету урядових молодіжних програм «Молодіжний Контроль».

1. 21 березня 2007 року Демократичний Альянс у відкритому листі звертається до міністра у справах сім’ї, молоді та спорту з пропозицією започаткувати процедуру опублікування творчих звітів по результатам виконання проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, що перемогли у конкурсі міністерства, з метою більшої поінформованості молодіжного середовища України про заходи, які відбуваються на їх реалізацію.

2. 04 квітня 2007 року Голова ВМГО Демократичний Альянс Василь Гацько на зустрічі з міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту у своєму виступі наголошує на необхідності з метою підвищення рівня довіри української молоді до роботи міністерства та організованого молодіжного руху країни запровадити процедуру обов’язкового опублікування творчих звітів всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, які отримують часткове фінансування на реалізацію своїх проектів програм від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, на веб-порталі міністерства.

3. 07 червня 2007 року ВМГО Спілка Української Молоді в Україні публікує "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому відкрито заявляє про непрозорість проведення конкурсу молодіжних проектів програм, називаючи при цьому конкретні прізвища, організації та суми.

4. 09 червня 2007 року Демократичний Альянс опубліковує відповідь на "Звернення СУМ в Україні про корупцію у Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту", в якому пропонує СУМ в Україні та будь-яким іншим організаціям України утворити громадський моніторинговий комітет молодіжних проектів програм всеукраїнських молодіжних громадських організацій, які здійснюються за часткової фінансової підтримки держави.

5. 25 липня чотири всеукраїнські молодіжні громадські організації утворили "Моніторинговий комітет урядових молодіжних програм "Молодіжний Контроль".

6. 27 липня Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” звертається до міністра у справах сім'ї, молоді та спорту.

7. 11 вересня Комітет моніторингу молодіжних програм уряду „МОЛОДІЖНИЙ КОНТРОЛЬ” виступає із заявою "Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту порушує Закон України «Про звернення громадян».

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс