«Школа молодого лідера» - духовний донор для української сучасної молоді!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Продовжуючи добрі традиції, наприкінці жовтня в Миколаєві «Школа молодого лідера» зустріла найяскравішу молодь України!!! На першому тренінгу були присутні неповторні особистості з Миколаєва, Харкова, Одеси та Черкас. За результатами вступного анкетування, були присутні особистості, які тонко відчувають свою причетність до рідної землі, повагу до історії, культури, мови.

Дводенний семінар проходив в м. Очаків на базі відпочинку «Жемчужина», яка знаходиться на березі заливу Чорного моря. Тренінг складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина вразила інтелектуальною гармонією, а практична - розкішним оптимізмом. Майбутня українська еліта дивувала керівників проекту своїм щедрим та багатим внутрішнім світом та з задоволенням розкривала свої лідерські якості.

People поєднувала любов до Батьківщини - одне з найсвятіших почуттів. Адже витоки патріотизму починаються там, де людина вперше усвідомила себе особистістю, де відчула красу і безмежжя рідного краю.

Щиро дякуємо керівникам, В. Гацько та А. Сидоренко за яскраво проведений час. Ми в свою чергу подбаємо, аби не висихало джерело народної мудрості, щоб у щирих серцях українців воно освітлювало невгасимий вогонь доброти й мужності, вірності й відданості своєму народу!!

Щастя вам - молодій надії нашої української держави!!!

Литвиненко Ан.нет;)

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс