Європейський Університет приєднався до реалізації проекту ДемАльянсу "Молодь на шляху до Європи"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Керівництво Європейського Університету прийняло пропозицію Демократичного Альянсу щодо спільної реалізації інформаційно-просвітницького проекту "Молодь на шляху до Європи".

Відтепер проект всіляко підтримуватиметься одним з найбільших приватних навчальних закладів країни.

До організаційного комітету проекту "Молодь на шляху до Європи" Європейський Університет делегував кандидата історичних наук, Декана юридичного факультету п. Андрія Бутенка.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Довідково:

В межах проекту "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році відбуватимуться заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві.

В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс