Активісти ДемАльянсу брали участь в таборі у Криму

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

З 8 по 17 липня представники Дніпропетровського обласного осередку «Демократичний Альянс» — Москвітін Костя і Проданець Микита, прийняли участь у проекті, який організував «Кримськотатарський молодіжний центр».

Сам проект складався з чотирьох груп, які приїздили одна за одною. Нажаль, активістам «ДОО Демократичний Альянс» трохи не поталанило — розкопкам завадили технічні і організаційні проблеми в таборі. Але і це не зашкодило відмінно провести час, який приніс багато користі.

Учасники табору дізналися багато цікавого про релігію кримських татар — іслам з розповідей Курсєітовій Ідії, яка також приймала участь в цьому заході.

Під час подорожування, Єфімов Сергій з Сум, проводив екскурсію по м. Севастополь. Пірнання на глибині в бухтах м. Балаклави, загадковий світ підводного царства залишили незабутні враження у всіх учасників.

В м. Орловка (місце проведення «Студентська Республіка 2007») відбувся чемпіонат з пляжного Регбі (схоже на американський футбол), в якому учасники проекту продемонстрували серйозні результати, враховуючи те, що це була перша гра в їх житті!

Також, випала чудова нагода відвідати місто-фортецю «Чуфут — Кале», Свято — Успенський чоловічий монастир, Ханський палац, старовинні кладовища.

Подібний захід є чудовим способом пізнання історії своєї батьківщини, оздоровлення, корисного спілкування, виникнення нових ідей щодо подолання сучасних проблем, самовдосконалення.

Разом з тим, це чудова можливість налагодження дружніх стосунків з представниками активної молоді різних міст України, які були зацікавлені в розвитку осередків «Демократичного Альянсу» у своїх містах!

Тож сподіваємось, в найближчий час ми зможемо поповнити свої ряди новими активними людьми!!!

Для довідки:

Чефут — Кале — з'явився в період раннього Середньовіччя. За словами арабського географа XIV ст. Абульфеди він називався Кирк — Ор (сорок укріплень в перекладі з кримськотатарської) і знаходився в державі Алан (Алани — предки сучасних аситинів). Місто постійно завойовувалось, і останні жителі покинули місто в середині XIX ст. Місто знаходиться під опікою Бахчисарайського державного історико — культурного заповідника.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс