Активісти ДемАльянсу організовували благодійний проект „Джерела допомоги дітям”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 жовтня відбувся перший етап благодійного проекту „Джерела допомоги дітям”, організаторами якого виступила ініціативна група „Незалежні джерела” за підтримки Управління у справах сім’ї, та молоді Дніпропетровської міської ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

До складу „Незалежних джерел” увійшла група волонтерів – активістів, які представляли:

- Дніпропетровський обласний осередок ВМГО „Демократичний альянс”;

- Раду студентів факультету психології Дніпропетровського національного університету;

- Студентську раду Дніпропетровського університету економіки та права;

- Комітет у справах молоді Дніпропетровського університету внутрішніх справ;

- Комітет у справах молоді Українського державного хіміко-технологічного університету.

Відмінність цього проекту від різноманітних акцій у тому, що програма роботи з дитячими будинками розрахована на цілий день, та відбувалась не тільки в межах міста, а й на обласному рівні.

До програми проекту входили конкурсні програми, театральні сценки, лялькові вистави, спортивні змагання, різні рухливі ігри.

Більшість ново залучених волонтерів відвідали дитячий будинок вперше, і саме це дало мотивацію нести радість оточуючим та творити добро.

Кожен зі спів організаторів підготував певну частину програми – це дало можливість зробити день насиченим та різноманітним.

Також, до проведення заходу приєдналась американська Армія спасіння, на чолі з Сергієм та Тетяною Качановими, що підготували незабутні, повчальні лялькові вистави, адже, як вважають „творці” вистав – дітлахи сприймають навколишній світ з допомогою ляльок краще, ніж через людей.

По завершенню дня, всі дітки були нагороджені подаруночками, а щоб зустріч залишилась незабутньою в серці кожного з нас, волонтери разом з дітлахами посадили на території дитячого будинку фруктові дерева – на знак дружби, любові і миру.

Малеча щиро обіцяла доглядати за своїми „друзями”, та запросити нас скуштувати перші плоди з цих дерев.

Таким чином, проект охопив два дитячі будинки міста Дніпропетровська та дитячий будинок родинного типу Кулаковських, Дніпропетровської області, Новомосковського району, с. Євецько-Миколаївка.

Все пройшло просто чудово – ми отримали неймовірний заряд енергії від спілкування з дітьми, а вдоволені дітлахи не випускали нас зі своїх обіймів.

„Лучший путь сделать детей хорошими – это сделать их счастливыми»

(О. Уайльд)

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс