Активісти ХДМУ провели акцію "Весна у Донецьку"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 березня у м. Донецьк активісти ВМГО Християнсько-демократична молодь України провели акцію "Весна у Донецьку". У заході взяли участь представники 9 регіонів України, а саме: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва.

Хедеемівці пройшли ходою центром міста закликаючи мешканців Донецька змінити зимовий настрій на весняний, більше посміхатися, поширювати позитивну енергію на своїх знайомих і близьких. Проте, не всі мешканці міста дослухалися до дзвінких закликів, що лунали від понад трьох десятків активістів ХДМУ у пісенній та віршовій формах. Так, наприклад, люди, які оточили намет комуністичної партії дивилися на ходу із сумними і нерозуміючими очима, але хедеемівців це не засмучувало. Адже посмішки діточок, що отримували від них повітряні кульки, були для активістів ХДМУ найціннішою винагородою, яка вартувала й того, щоб зустріти на обличчях деяких осіб відверте здивування.

Ще однією гарною підставою посміятися того дня стала вимога міліціонера показати "разрешение" на проведення акції. Адже, коли учасники акції оголосили йому, що ніяких "разрешений" згідно українського законодавства для проведення подібних заходів не потрібно, а необхідно лише повідомити органи місцевої влади про реалізацію акції, він заметушився, дістав мобільний телефон і почав комусь дзвонити, але більше нікого з активістів ХДМУ не турбував.

Наповнивши центральні вулиці міста Донецька енергією гарного настрою хедеемівці підійшли до Обласної Ради міста, де у різних символічних фігурах продемонстрували її охоронцю і віконним зівакам, що у Донецьк прийшла весна :)

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ