Акція Черкаського обласного осередку ХДМУ „Зробимо своє місто зеленим!”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

В суботу, 31 березня, перед вербною неділею в рамках всеукраїнського суботнику відбулась акція Черкаського обласного осередку ХДМУ „Зробимо своє місто зеленим!”. Активісти ХДМУ на чолі із секретарем організації зібралися у парку «50-річчя Перемоги» з метою засадження пустинних місць цього чудового куточка Черкас. Поряд з ХДМівцями пліч-о-пліч трудилися представники ЗМІ та начальник міського управління екології.

Парк «50-річчя Перемоги» колись був одним з наймальовничіших куточків міста. До нього приїздили на екскурсії навіть з закордону, щоб подивитися на каскади водоспадів, які утворювали прекрасні озерця. Сюди ходило багато городян аби погодувати диких тваринок та пташок, яких у великій кількості тут водилось. Але зараз це місце перетворене на територію збору компаній, які по собі лишають купи пляшок та пластику.

Ми, члени черкаського осередку ХДМУ вирішили всіляко допомагати в приведенні цього чудового острівка природи до його первісного стану. Перші кроки вже зроблено. Сподіваємось на те, що через деякий час ми зможемо з гордістю запросити наших колег по організації до цього чудового місця.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ