ВМГО ХДМУ бере участь у конкурсі проектів програм, що проводить Міністерство України у справах сім’ї, молоді в 2007 році

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

15 березня ВМГО Християнсько-демократична молодь України подала на участь у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, що проводить Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту 4 проекти:

1. Проект ХДМУ "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!".

Мета проекту програми:

Сприяти розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України. Проект реалізовуватиметься для молоді Волинської, Житомирської, Закарпатської, Миколаївської та Тернопільської областей.

2. Проект ХДМУ "Молодь на шляху до Європи!".

Мета проекту програми:

Сприяти посиленню уваги української молоді до вироблення стратегії інтеграції України у європейські структури, а також встановити і поширити контакти між молодіжними організаціями України та Європи. Проект реалізовуватиметься в першу чергу для молоді Вінницької, Кіровоградської та Запорізької областей, а також, для представників регіонів України.

3. Проект ХДМУ та МРХМ "Молодь за міжконфесійне порозуміння!".

Мета проекту програми:

Консолідувати зусилля міжконфесійних церковних спільнот та молодіжних організацій заради продовження християнського діалогу для вирішення проблем, що постають перед молодою людиною в повсякденному житті та дати християнську відповідь на них, через проведення спільних міжконфесійних проектів. Проект реалізовуватиметься для молоді різних християнських конфесій України.

4. Проект ХДМУ та МРХМ "Від серця до серця".

Мета проекту програми:

Допомогти дітям-сиротам адаптуватись до життя в сучасному суспільстві. Показати можливості розвитку та перспективи реалізації себе, як активного громадянина своєї спільноти, навчити добрих принципів життя та подолати суспільні бар’єри і сформовані стереотипи щодо сиріт.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ