Перейти до вмісту

ВМГО ХДМУ розпочинає підготовку загальноукраїнського проекту «Школа молодого лідера» Почни з себе – зміни країну» для школярів!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Нещодавно ми почули про початок реалізації проекту «Школа молодого лідера» Луганським обласним осередком ВМГО «ХДМУ» та мали змогу познайомитися з атмосферою цього заходу безпосередньо очима учасників. Тепер ми спробуємо дізнатися враження і плани на майбутнє в реалізації проекту на регіональному рівні у члена Правління ВМГО «ХДМУ» Лілії Романюк, яка була гостем і безпосереднім очевидцем проведення зазначеного заходу в місті Луганськ.

- Ліліє, цим вихідними Луганським обласним осередком ВМГО «ХДМУ» було дано старт реалізації проекту «Школа молодого лідера» на регіональному рівні. Ви мали можливість побувати на відкритті проекту, які ваші перші враження від побаченого?

- І побаченого, і почутого, і пережитого ..:)...Досить цікавою була поїзка, і ми вперше опинилися на такому проекті в ролі гостей. Чесно скажу – важко було сидіти і просто спостерігати. Ми з Андрієм не раз переглядалися і рвалися „в бій”. Але причина лише в тому, що звикли безпосередньо працювати зі студентами і любимо їх понад усе. А якщо ще врахувати те, що учасники «школи», усі без виключення, - активні, ініціативні, творчі, цікаві.....ммммм.....я думаю, що колеги і друзі зрозуміють наші пориви...:)......(тут потрібно відзначити професійний підхід організаторів до відбору учасників)......

Луганчани – просто молодці, адже не побоялися і першими взялися за досить таки не легку справу – проведення школи молодого лідера на регіональному рівні. Той, хто береться вчити інших, має в першу чергу сам добре володіти знаннями та навиками того, що прагне передати своїм учням, має бути впевненим в собі, в своїх силах. А якщо мова іде про виявлення та розвиток лідерських якостей, то безумовно, що наставник сам має бути лідером і своїми успіхами, своїм прикладом надихати учнів.

Хочеться відмітити високий рівень технічного забезпечення, що за відсутності спеціального фінансування проекту – є досягненням осередку, говорить про рівень їх самостійності, ініціативності, відповідальне ставлення до виконання завдань. Приємно здивувала також програма лекцій та тренінгів. І про успішність першого етапу свідчать, також, дуже гарні відгуки про школу, що надійшли до нас від її учасників і розміщені на сайті організації.

Початок такого проекту – це публічна заява про те, що сформувалася і реально діє нова команда активістів. З чим ми і вітаємо луганчан!

Звичайно, що є певні зауваження, однак вони не применшують значення та загального позитивного враження від проведення першого етапу проекту. А процес вдосконалення - не має меж. І хоча „кінець діло славить”, але початок задає загальний тон. Ми віримо у великий успіх і ефективність Школи.


- Які Ваші подальші плани в реалізації проекту «Школи молодого лідера»?

- Сьогодні ми хочемо відкрито заявити, що ВМГО «ХДМУ» розпочинає підготовку загальноукраїнського проекту «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» для школярів, який реалізовуватиметься всіма нашими обласними осередками.

Ми бачимо величезну потребу в проектах, що направленні на партіотичне виховання молоді, на формування їх активної громадсько-політичної позиції, і, як нами уже неодноразово заявлялося, на формування нової української еліти. Кожен юний громадянин нашої держави має зрозуміти, що в ньому закладені безмежні таланти, творчий потенціал, отримати поштовх до розвитку і вдосконалення, відчути, що здатний впливати і творити своє майбутнє, і майбутнє своєї країни.

Зараз йде робота над виробленням єдиної концепції проведення проекту «Школа молодого лідера» нашими осередками по регіонах, розробкою навчально-методичного матеріалу, програми підготовки, навчань для їх безпосередніх організаторів, тобто наших активістів по регіонах.


- Тобто тепер Школа молодого лідера „Почни з себе – зміни країну” буде організовуватися і проводитися усіма вашими осередками?

- Так, але це не буде копія всеукраїнського проекту. Вони будуть проводитися для старшокласників і при розробці програми будуть враховані особливості обраної вікової групи, а також той фактор, що проект для школярів буде тепер наче перший, підготовчий етап до загальнонаціонального проекту «Школа молодого лідера „Почни з себе - зміни країну!”. Таким чином, ми значно розширимо масштаби проекту і по кількості учасників, і по комплексності підготовки молоді.


- Коли Ви плануєте закінчити розробку загальної концепції проведення Школи регіональними осередками?

До 15 квітня ми плануємо остаточно завершити розробку концепції і розпочати широкомасштабну реалізацію проекту «Школи молодого лідера» всіма регіональними осередками ВМГО «ХДМУ».


- Дякуємо! Удачі вам в реалізації ваших задумів.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ