Відбувся «Круглий стіл» присвячений новому етапу проекту «Намалюй своє Щастя»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 березня в місті Дніпропетровськ відбувся «Круглий стіл» по підведенню підсумків відвідування притулків «Надія», «Росток» та «Барвінок» в межах проекту «Намалюй своє щастя».

До участі у ньому ХДМівцями були запрошені методист-вихователь притулку «Барвінок» - Морочкова Любов Борисівна та студенти вищих навчальних закладів.

Серед питань, які обговорювались за «круглим столом» були проблеми та специфіка роботи з дітьми, що перебувають в притулках та вихованцями дитбудинків. Студенти обмінялися враженнями від гостювання у притулку «Барвінок» і винесли пропозиції, щодо подальшого проведення проекту та організації заключної виставки малюнків дітей на рівні міста.

Любов Борисівною були надані фахові поради щодо роботи з арт-терапією у дитбудинках та наведено приклади з власного досвіду про доцільність такої роботи.

Було вирішено приурочити закінчення проекту «Намалюй своє Щастя» до «Дня святкування захисту дітей» та організувати виставку їх малюнків. Акція матиме за мету привернути увагу громадськості до проблеми знедолених дітей та можливості допомоги дітям знайти сім’ю.

Ще однією особливістю «круглого столу» була зустріч з делегованим від кафедри психології членом ініціативних психологів, які займаються створенням «Психологічної клініки» Сергієм Теслею. Він виклав принцип роботи клініки, яка, за його словами, полягає в безкоштовному наданні психологічної допомоги і консультацій для громадян на засадах волонтерства. Подібна концепція надає змогу для студентів отримувати практичні навички з психології. Також, ним було наведено низку психологічних портретів дітей, і способи найефективнішої роботи з ними.

Раніше, на зустрічі члена ДОО ХДМУ Проданця Микити з представниками кафедри психології, обговорювалися засади та сторони подальшої співпраці в подібних проектах, що реалізовуватимуться ДОО ХДМУ в майбутньому.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ