Відбувся випускний у Школі молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14-16 грудня в місті Києві пройшов заключний семінар Школи молодого лідера «Почни з себе – зміни країну», на якому були присутні учасники з різних міст України, члени Демократичного Альянсу та гості з Норвегії. Проект проходив за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України та молодіжної організації Християнсько-демократична молодь Норвегії.

Школа молодого лідера «Почни з себе − зміни країну!» відкрила двері в майбутнє своїм випускникам. Миколаїв, Чернігів, Житомир, Луганськ, Одеса, Київ, Харків... Люди з різних куточків України, з різними характерами та уподобаннями, власним світобаченням та світосприйняттям. Але поєднала їх всіх... Школа. Школа молодого лідера.

Останній семінар був направлений на відпочинок та знайомство з теоретичними засадами роботи молодіжних організацій. 14 грудня учасники Школи відвідали Верховну Раду України та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту. В перший же день відбулось знайомство з членами Демократичного Альянсу, випускниками Школи молодого лідера 2005 та 2006 років.

Наступного дня учасники мали нагоду прослухати доповіді норвежців, в яких йшлося про Християнсько-демократичну молодь Норвегії та інші молодіжні організації в норвезькому суспільстві; про роль жінок в норвезькому суспільстві; про ЄС, НАТО і взаємовідносини Норвегії з цими двома організаціями.

«Лідерство у виборах» - єдина рольова гра на семінарі, котра викликала шквал позитивних емоцій в учасників. Підготовка до презентації передвиборчої програми, дебати кандидатів на пост мера та справжні передвиборчі баталії розгортались на базі відпочинку «Дюбек» впродовж декількох годин. За цей час учасники встигли познайомитись ближче та навіть попрацювати в спільній командні заради досягнення єдиної мети.

Як підсумок дня – святкова вечеря, вручення дипломів та символічних подарунків випускникам Школи. Заряд позитивних емоцій та гарного настрою − це був найкращий подарунок того вечора як учасникам, так і членам Демократичного Альянсу.

Навчання в школі закінчилось... Але, на відміну від минулого семінару, мало хто з учасників сумував та переймався ностальгічними настроями. Можливо, це через те, що на останньому семінарі багато хто відчув силу та заряд позитивної енергії, бажання та запал працювати на благо своєї країни, потужній подих вітру в натягнуті вітрила віри та надії на краще майбутнє.

Перечитуючи свої грамоти, що писались на останньому семінарі учасниками школи, кожен згадуватиме щось своє. Але кожен буде пам’ятати і той день, коли він вперше взяв до рук славнозвісну анкету на участь в Школі. А результат – в кожній молодій патріотичній душі, яка вже сьогодні починає творити майбутнє своєї країни.

Катерина Бистрицька

Довідка:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році було проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс