Відбувся другий семінар у межах проекту ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

23-25 березня у м. Донецьк у санаторії "Шахтарські Зорі" відбувся другий семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники 9 регіонів України, а саме: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва.

Захід відкрили автори проекту: Голова ВМГО ХДМУ - Василь Гацько та Міжнародний Секретар ХДМУ - Анатолій Король. Головував на семінарі член Правління ХДМУ, відповідальний за роботу з місцевими осередками організації - Андрій Сидоренко.

Програма заходу була аналогічною семінару у місті Львові, який відбувався тижнем раніше, і передбачала низку лекцій про ідеології та їх перспективи в ХХІ ст. Впродовж занять учасники семінару детально ознайомилися з такими ідеологічними течіями, як лібералізм, соціалізм та консерватизм. Потрібно зазначити, вагому роль у навчанні учасників відповідального за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ - Віктора Андрусіва.

Також, представник Правління ВМГО ХДМУ - Лілія Романюк надала майбутнім політикам методичні рекомендації для проведення шкіл лідерства та інформаційно-просвітницьких кампаній по євроінтеграційній тематиці в областях.

Варто відзначити, що захід відвідали представники партнерської організації ВМГО ХДМУ - Християнсько-демократичного молодіжного об’єднання Швеції (Christian-Democratic Youth Association of Sweden (Kdu), які вже вкотре відвідують семінари Християнсько-демократичної молоді України. За словами членів Оргкомітету проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» закордонні учасники проекту залишилися задоволеними рівнем проведення заходу, його змістовним наповненням і пообіцяли відвідати Україну в цьому році ще, як мінімум, два рази.

Семінар супроводжувався дискусіями, тренінгами, рольовими іграми та різними вправами, що покликані створити сприятливі для сприйняття інформації умови. Ввечері, учасники заходу вивчали українські народні пісні та грали у популярні серед сьогоднішньої молоді ігри.

Довідково:

Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту планується провести 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі в проекті будуть залучені представники 16 областей України.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ