Відбувся п'ятий семінар у межах проекту ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

04-06 травня у м. Ялта відбувся п'ятий семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України "Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської областей та міста Києва.

Захід мав назву «Християнська демократія, український вимір». Програма семінару передбачала як висвітлення загальнотеоретичних питань, так і проведення тренінгів і рольових ігор, які допомагають закріпити отримані знання, навчитися їх застосовувати на практиці. Захід розпочався з лекції відповідального за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) — Віктора Андрусіва — «Становлення партійної системи України», під час якої учасники проекту ознайомилися з 4-ма хвилями розвитку партій в Україні.

Голова організації — Василь Гацько та Міжнародний Секретар ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) — Анатолій Король мали виступи на тему «Фандрайзінг для НГО», де розкрили питання потенційних джерел фінансування проектів, мотиви донорів надавати підтримку, практичні поради щодо проведення фандрайзингових кампаній в областях. Також, учасники мали можливість ознайомитися з досвідом ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) у здійсненні фандрайзінгу.

Робоча частина семінару завершилася презентаціями учасниками Школи молодого політика «ХоДіМо Разом!» готових проектів шкіл лідерства, що реалізовуватимуться ними в різних областях України та підготовку яких протягом всіх семінарів координували члени Правління ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) — Лілія Романюк та Андрій Сидоренко.

Семінар завершився підбиттям підсумків, обміном вражень та обговоренням очікувань щодо реалізації конференції, яка стане заключним етапом реалізації проекту "Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» в цьому році.

Довідково:

Дворічний проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) "Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту передбачено проведення 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі у проекті залучені представники 16 областей України.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ