Відбувся перший семінар у межах проекту ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16-18 березня у м. Львів відбувся перший семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва.

Програма заходу передбачала низку лекцій про ідеології та їх перспективи в ХХІ ст. Впродовж занять учасники семінару детально ознайомилися з такими ідеологічними течіями, як лібералізм, соціалізм та консерватизм.

Також, представники Правління ВМГО ХДМУ надали майбутнім політикам методичні рекомендації для проведення шкіл лідерства та інформаційно-просвітницьких кампаній по євроінтеграційній тематиці в областях.

Семінар супроводжувався дискусіями, тренінгами, рольовими іграми та різними вправами, що покликані створити сприятливі для сприйняття інформації умови. Ввечері, учасники заходу вивчали українські народні пісні та грали в популярні серед сьогоднішньої молоді ігри.

Довідково:

Дворічний проект ХДМУ «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту планується провести 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі в проекті будуть залучені представники 16 областей України.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ