Відбувся позачерговий З'їзд ВМГО ХДМУ

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

03 червня у місті Києві відбувся позачерговий З'їзд Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Християнсько-демократична молодь України" на якому було заслухано звіт Голови ВМГО ХДМУ про виконану роботу за період з 17 грудня 2005 року по 03 червня 2007 року, звіт Голови Секретаріату про фінансово-господарську діяльність організації за цей період, внесені зміни до статуту та обрані керівні органи організації.

Заслухавши звіт Голови ВМГО ХДМУ Василя Гацька про виконану роботу за період з 17 грудня 2005 року по 03 червня 2007 року делегати визнали його задовільним (зі звітом можна ознайомитися тут). Варто відзначити, що зміни до Статуту організації відобразили сьогоднішні структурні реформи. Так, до організаційної структури були введені Міжнародний Секретаріат, запроваджено Інститут організації, передбачена можливість призначення відповідальних за напрямки роботи Правління та його проекти, а також делегатами З'їзду було прийнято багато інших змін до Статуту покликаних підвищити ефективність роботи організації.

Окрім того, З'їзд прийняв історичне рішення про перейменування Організації, яке отримало підтримку серед всіх без виключення його делегатів.

Головою організації обрано Василя Гацька, до складу Правління увійшли Романюк Лілія та Сидоренко Андрій. На засіданні Координаційної Ради організації, яке відбулося одразу після закриття З'їзду, до складу Правління були кооптовані Андрусів Віктор, Гацько Марина та Король Анатолій, які очолили посади Директора Інституту, Голови Секретаріату та Міжнародного Секретаря відповідно та автоматично отримали статус членів Правління.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс