Відбувся третій семінар у межах проекту ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

13-15 квітня у м. Львів відбувся третій семінар у межах проекту ВМГО Християнсько-демократична молодь України «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». У заході взяли участь представники різних регіонів України.

Семінар відкрили Голова ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) - Василь Гацько та Міжнародний Секретар організації - Анатолій Король.

На цей раз, захід мав назву «Християнсько-демократичний рух, його становлення та сучасність» і на відміну від попереднього семінару «Сучасні політичні ідеології», лектори проекту більш детально зупинилися на розгляді питань, що стосувалися християнсько-демократичної ідеології.

Так, відповідальний за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) - Віктор Андрусів, розповів про історію розвитку християнсько-демократичної ідеології, принципи та засади християнської демократії, а Голова організації - Василь Гацько, надав ретельний аналіз сучасного стану християнсько-демократичних партій в Європі. Під час доповіді було зазначено, що партії християнсько-демократичного ідеологічного спрямування, на сьогодні, представлені в парламентах двадцять дев’ятьох країн Європи, увійшли до правлячих коаліцій, або ж самостійно утворили уряди в тринадцятьох країнах Європи, мають своїх представників на найвищих державних посадах (керівники Урядів, Президенти) в шістьох країнах Європи.

Також, учасники семінару отримали інформацію щодо методик ефективного планування діяльності організації, про що їм розповів член Правління ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) - Андрій Сидоренко. Окрім того, ними була продовжена робота з членом Правління ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) - Лілією Романюк, над розробкою концепцій проведення шкіл лідерства у себе в регіонах.


Довідково:

Дворічний проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!» спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту передбачено проведення 14 трьохденних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі у проекті залучені представники 16 областей України.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ