Відбулась перша конференція Київського осередку «Демократичного Альянсу»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

26 січня Київський міський осередок «Демократичного альянсу» провів Конференцію, основною метою якого було підведення підсумків минулого року та планування діяльності осередку на 2008 рік. Так, два проекти 2007 року продовжать своє життя і в цьому році. По-перше, це проведення української дискотеки для осередків «Демократичного Альянсу». Вже підготовленні диски збірників української музики та розроблений дизайн обкладинки. Ще один проект - квест "Студент експресом"- виявився настільки вдалим, що на конференції було прийнято рішення обов'язково провести його у квітні 2008 року. Також затверджено план діяльності осередку на 2008 рік. Він охоплює різні сфери діяльності – починаючи від просвітницької та закінчуючи екологічними та спортивно-оздоровчими заходами.

Ще одним завданням конференція поставила стратегічне структурування осередку. Зокрема, було визначено перелік відділів, які забезпечуватимуть "життєдіяльність" осередку, та введено розподіл посадових обов'язків кожного відділу. Почалась робота над окресленням певних сталих напрямків діяльності.

На конференції були присутні Члени Правління ВМГО ДА - Василь Гацько та Андрій Сидоренко. На спеціальне запрошення на конференцію Київського осередку завітали колеги з Одеси – Голова ООО Олексій Чорний та Голова Секретаріату цього осередку Чорна Галина. Гості поділились своїм досвідом та дали чимало практичних порад молодому Київському осередку.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс