Відбулася акція „Крок назустріч”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Чи кожен з нас пам’ятає те місце, де отримав перепустку у своє майбутнє життя? Адже, саме в пологовому будинку воно бере початок. Там ти робиш свій перший подих, вперше дивишся на навколишній, такий ще зовсім незвіданий світ. І від якості обслуговування, сучасного обладнання пологового будинку залежить життя кожного немовляти.

Отже, ціллю благодійної акції, проведеної 7червня 2007 р. Дніпропетровським обласним осередком Демократичного Альянсу разом з НДЛМ та студентським активом Дніпропетровського національного університету, було привернення уваги населення до проблеми якості обслуговування пологових будинків України.

Як же все відбувалось?

Вранці невгамовні волонтери зібралися біля фонтану в парку ім. Шевченка, де кожен отримав яскраву футболку з логотипом акції, жовто-блакитну хусточку та скриньку з цукерками. Протягом двох годин наші активісти пропонували мешканцям міста внести свій вагомий вклад у розвиток пологових будинків. На що подякою за досить благородний вчинок був солодкий подаруночок кожному „на щастя”!

Підвівши підсумки, ми зібрали 1237, 24 грн., на які закупили посібники для молодих матусь, що народжують своїх немовлят у пологових будинках №2 та №9.

Отримавши масу позитиву та задоволення, ми ще раз переконалися, що навіть маленький, але впевнений та дружній крок назустріч, може змінити нашу країну на краще!


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс