Відбулася зустріч лідерів всеукраїнських молодіжних громадських організацій з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

4 квітня відбулася зустріч лідерів всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій з Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Під час зустрічі учасниками було заслухано виступ Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту, Віктора Петровича Коржа, який окреслив основні напрямки спільної роботи міністерства з всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями на поточний рік.

Також, як одну з цілей для спільної роботи між ними було обрано вступ в цьому році Українського Молодіжного Форуму до Європейського Молодіжного Форуму. Серед іншого, на зустрічі було обговорено питання, що пов’язані з конкурсом проектів програм всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, що проводить Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Варто відмітити, що на зустрічі з міністром пролунало декілька виступів лідерів молодіжних та громадських організацій, які висловлювали різні пропозиції щодо покращення взаємодії міністерства із молодіжною складовою громадського сектору. Так, на зустрічі Головою ВМГО ХДМУ було презентовано пропозицію організації до міністра, яка була покладена в основу відкритого листа до нього, що був опублікований 21 березня цього року на офіційному сайті ВМГО ХДМУ, а пізніше розміщений на багатьох молодіжних та громадянських порталах країни. На думку Голови Християнсько-демократичної молоді України «з метою підвищення рівня довіри української молоді до роботи міністерства та організованого молодіжного руху країни необхідно запровадити процедуру обов’язкового опублікування творчих звітів всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій, які отримують часткове фінансування на реалізацію своїх проектів програм від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, на веб-порталі міністерства». "Це, також, безперечно, збільшить поінформованість української молоді про спільну роботу держави з молодіжним та дитячими організаціями", - прокоментував Василь Гацько.

На завершення між міністром та представником УМФ було підписано Меморандум, в якому сторони заявили про спільне бачення перспектив державної молодіжної політики та в якому встановлено пріоритети спільної діяльності молоді й держави.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ