Відбулось засідання Міжнародного Секретаріату Демократичного Альянсу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Як відомо 3 червня на З’їзді ВМГО Демократичного Альянсу у структуру організації шляхом внесення змін до статуту було введено Міжнародний Секретаріат. На засіданні Координаційної Ради того дня був затверджений персональний склад МС куди увійшли:

Марина Безуглова, Катерина Гладка, Анастасія Москалюк, Аліса Рубан. Очолив Міжнародний Секретаріат Міжнародний Секретар Демальянсу - Анатолій Король.

22 червня відбулося 1-ше засідання Міжнародного Секретаріату Демократичного Альянсу на якому серед іншого прийнято такі рішення:

· Забезпечувати систематичне та оперативне функціонування англомовної версії сайту Демократичного Альянсу. Запустити повноцінну версію сайту до 16 липня 2007.

· Забезпечувати систематичне інформування європейської громадсько-політичної спільноти про діяльність Демократичного Альянсу.

· Розробити програму ефективного фандрайзингу організації. Приступити до її реалізації до 2-го серпня 2007.

· Будувати подальшу роботу Міжнародного Секретаріату керуючись положеннями Стратегічного Плану Розвитку Організації.

· Втілювати в роботу Міжнародного Секретаріату сучасні методи Інтернет зв’язку для оперативного реагування на термінові задачі.

Анатолій Король зазначив: «Введення МС в структуру організації було важливим і необхідним кроком. Впевнений скоро до цього можна буде додати ще й слово «виправданим». На цю структурну одиницю покладена значна відповідальність і широкий спектр задач. Але професійність і відданість справі людей, що ввійшли до складу МС не змушують мене сумніватись в успішності цієї команди.»


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс