Відзначення дня утворення НАТО в Черкасах

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

4 квітня Черкаський обласний осередок ХДМУ відзначав день утворення НАТО, якому в цьому році виповнилося 58 років. В кінозалі Черкаського державного технологічного університету відбувся дискусійний форум з питань, пов’язаних зі вступом України до НАТО. На ньому були присутні представники майже всіх вищих навчальних закладів міста. Студентам було розказано, що являє собою Північноатлантична співдружність, яку роль відіграє вона в дотриманні світової безпеки, про програму НАТО – „Партнерство заради миру”, в якій Україна вже давно бере участь.

В результаті обговорень всі учасники форуму дійшли до спільного висновку про те, що населення нашої країни майже нічого не знає про НАТО і сприймає цю абревіатуру, як щось вороже. Після закінчення зустрічі досить багато студентів підходили до нас та казали, що зовсім по-новому подивилися на НАТО – не, як на ворога, а як на один зі шляхів до наближення України до європейського рівня життя. А вже на при кінці зустрічі всім охочим було запропоновано подивитися фільм Даніса Танича „Нічия земля” про боснійсько-сербський конфлікт. Стрічка, яка здобула Оскара у 1993 році, сподобалася всім присутнім.

Отже, тепер можна з гордістю сказати, що студентство міста Черкас має чіткіші уявлення про те, яке майбутнє буде в України, коли вона вступить до НАТО.

До речі, всім охочим членам ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) Черкаський осередок може вислати копію фільму „Нічия земля” для ознайомлення. Пишіть свою поштову адресу нам на e-mail: ccdyu@ukr.net


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ