Відкритий лист ХДМУ міністру у справах сім’ї, молоді та спорту

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Шановний Вікторе Петровичу!

Правління ВМГО Християнсько-демократична молодь України звертається до Вас з проханням залишити започатковану в минулому році процедуру відкритого захисту проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї підчас їх цьогорічного конкурсу.

Ми переконані, що дана процедура сприяє відкритості та об’єктивності розподілу бюджетних коштів на різноманітні молодіжні програми та є передумовою підвищення рівня довіри з боку молоді до роботи міністерства та всеукраїнських молодіжних громадських організацій, що реалізовують проекти за часткової фінансової підтримки держави.

Окрім того, з метою більшої поінформованості молодіжного середовища України про заходи, які відбуваються на реалізацію проектів програм, що перемогли у конкурсі міністерства, ми просимо Вас започаткувати процедуру опублікування творчих звітів по результатам їх виконання на веб-порталі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Адже, наприклад, в 2006 році всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями було проведено 164 проекти. Проте, лише невелика кількість з них, в тому числі міжнародних заходів, супроводжувалася інформаційною підтримкою. На наше переконання, громадськість має право знати не лише суми коштів, які були надані конкретній організації на певну програму, але й на що вони були спрямовані, тобто про її змістовне наповнення і результати реалізації. Завдяки впровадженню такої ініціативи, ми впевнені, і міністерство і весь організований молодіжний рух країни отримає поштовх до свого подальшого розвитку.

Не дивлячись на те, що ВМГО Християнсько-демократична молодь України проводила широку інформаційну кампанію у засобах масової інформації та, особливо, в Інтернет просторі, під час якої вийшли десятки публікацій (статей, інтерв’ю, аналітичних матеріалів) про хід, або результати проектів, підтриманих міністерством, Правління організації висловлює свою готовність першими дати згоду на опублікування творчих звітів минулорічних проектів програм, які ХДМУ реалізовувала в Україні, на сайті міністерства і робити це на постійній основі в майбутньому.


З повагою,

Голова ВМГО ХДМУ

Василь Гацько


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ