Вінниця відкрила школу «Молодь на шляху Європи»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Перший семінар школи Європейця «Молодь на шляху до Європи» відбувся 13-14 жовтня в місті Вінниця. Не зважаючи на прохолодну погоду, представники різних навчальних закладів та молодіжних організацій завітали до Європейського університету, щоб познайомитись з діяльністю та структурою ЄС.

Семінар передбачав два дні лекцій для різних груп учасників. Ознайомлював вінницьку молодь з особливостями ЄС Сергій Плотян, завідуючий секретаріатом комітету європейської інтеграції Верховної Ради.

За організацію семінару відповідали Анатолій Король, міжнародний секретар ДемАльянсу, та Віктор Андрусів, директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана. В цілому, перший семінар школи Європейця пройшов вдало. Лекції відбувались в форматі дискусій, тож молодь Вінниці могла отримати не тільки базові знання з ЄС, а й чимало відповідей на свої питання.

На наступний семінар уже чекає місто Запоріжжя. А другий семінар у місті Вінниця відбудеться 3-4 листопада.

Окрему подяку за сприяння проведенню заходів 13-14 жовтня у місті Вінниці Оргкомітет проекту висловлює: Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту, Посольству Словаччини в Україні, Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України та Європейському Університету.


Довідково:

В межах проекту "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році відбуватимуться заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Європейський Університет, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс